مرگ تلخ کارگردان معروف (فرزانه مزیدی) بر اثر تصادفگزارش کردن صدای ایرانمژده لواسانی مجری تلویزیون درباره جزئیات فوت فرزانه مدشیخ گفت: فرزانه مدشیخ در جاده دچار سانحه شد و روز چهارشنبه ششم مهرماه بر اثر عوارض این تصادف جان باخت.

وی با اشاره به همکاری با این کارگردان و سردبیر برنامه های تلویزیونی گفت: یک سردبیر و برنامه ساز ویژه، یک فرد باسواد را از دست دادیم. یکی از مهم ترین برنامه های او «کاملا دخترونه» بود که سردبیری برنامه را بر عهده داشت و من شاهد بودم که چقدر برای دختران این دیار تلاش می کرد تا صدایشان را بلند کند.

لواسانی افزود: یادم هست که در آن زمان فرزند دومش به دنیا آمد و همچنان به برنامه می آمد، حتی بعد از چند هفته فرزندش را به برنامه آورد و با برنامه بزرگ شد.

وی با اشاره به دیگر ویژگی های پزشکی گفت: برای هر برنامه ای وقت می گذاشت و اهمیت نمی داد که نامش برده شود یا نه. حتی اصرار داشت که اسمش برده نشود. او برنامه های زیادی را بدون نام خود ساخت.

او مدرس دانشگاه بود و بیش از یک دهه است که ویرایش، کارگردانی و ایده پردازی بسیاری از برنامه ها را بر عهده داشته است.

مجری برنامه «بسته پیشنهادی» با اشاره به فعالیت زنده یاد المدیزی در تلویزیون گفت: وی مدرس دانشگاه بود و بیش از یک دهه تدوین، کارگردانی و ایده پردازی بسیاری از برنامه ها را بر عهده داشت.

لواسانی در پایان با یادآوری خاطره پزشکی برای خانواده و سه فرزند زنده یادمان آرزوی صبر کرد: واقعا کوهی را در سازمان از دست دادیم. او با اخلاق بود.

صدای ایران درگذشت این تهیه کننده تلویزیونی را به جامعه هنری و خانواده وی تسلیت می گوید.