مرد بهاری چندین نفر را در جنوب شرقی نروژ می کشدتاریخ انتشار:

به گفته پلیس ، فرد مسلح با تیر و کمان پنج نفر را کشته و دو نفر دیگر را زخمی کرده است تا این که روز چهارشنبه 13 اکتبر توسط پلیس در شهر کنگسبرگ در جنوب شرقی نروژ دستگیر شد.

« متأسفانه ، ما می توانیم تأیید کنیم که چندین نفر مجروح شده اند و متأسفانه چندین نفر کشته شده اند افسر پلیس محلی ایویند آس در یک نشست خبری گفت. ” عامل جنایت توسط پلیس دستگیر شد و طبق اطلاعات ما تنها یک نفر درگیر است. او اضافه کرد.

انگیزه های این حمله که در چندین قسمت از شهر کنگسبرگ از جمله یک سوپرمارکت در حدود 18.30 (GMT 16.30) رخ داد ، هنوز در این مرحله مشخص نیست.

« با توجه به حقایق طبیعی است که ارزیابی کنیم آیا این یک حمله تروریستی است یا خیر »، Sonrayvind Aas اندکی بعد در جریان یک نشست خبری جدید اضافه شد. ” صدای مظنون شنیده نشده و هنوز برای اظهارنظر درباره انگیزه هایش زود است “بازرسان افزودند که آنها را بازداشت کردند” همه فرصت های باز ».

سخنگویی به خبرگزاری فرانسه گفت که به سرویس اطلاعات داخلی (PST) هشدار داده شده است. ” تا اینجا ، اینها فقط گمانه زنی ها هستند “سخنگوی مارتین برنسن ، در مورد احتمال حمله تروریستی.

پلیس جزئیات مظنون را به غیر از مردی که به ایستگاه پلیس در شهر درامن نزدیک منتقل شد ، ارائه نکرد. او نه تایید کرد و نه تکذیب کرد که خدمات شناخته شده است. هیچ مظنون دیگری به طور فعال تحت تعقیب نیست.

مجروحان در بیمارستان بستری شدند. نه تعداد آنها و نه وضعیت آنها فوراً مشخص نیست.

(با خبرگزاری فرانسه)

دیدگاهتان را بنویسید