مراقبت های بهداشتی در سال ۲۰۲۲ با چه چالش هایی روبرو خواهد شد؟


مشترک شدن در وبلاگ های روبارد: MktoForms2.loadForm(“//app-ab35.marketo.com”, “797-ZGU-279”, 1545);

مراقبت های بهداشتی در سال ۲۰۲۲ با چه چالش هایی روبرو خواهد شد؟

– توسط آندریا ام. پامپالونی، دکتری.

محیط مراقبت های بهداشتی در چند سال گذشته برای غلبه بر موانع افزایش یافته است، اما هنوز چالش هایی در افق وجود دارد.

هر سال نو نوید فرصت می دهد. محیط مراقبت های بهداشتی در چند سال گذشته چالش هایی را تجربه کرده است، و در حالی که کارگران و سیستم ها به این مناسبت رسیده اند، هنوز چالش هایی در افق وجود دارد. در میان مسائلی که به طور مداوم با مراقبت‌های بهداشتی شناسایی شده‌اند، مرتبط‌ترین مسائل مربوط به درمان چاقی عبارتند از: سلامت از راه دور، تجربه بیمار/مشتری، تفاوت‌های سلامت و سلامت روان.

 • TELEHEALTH زمانی که کووید-۱۹ استفاده از آن را از ۱۱ به ۴۶ درصد افزایش داد، به تازگی پایه های خود را ایجاد کرده بود. تعداد حتی بیشتر از بیماران (۷۶ درصد) نشان می دهد که آنها احتمالاً در آینده به استفاده از سلامت از راه دور ادامه خواهند داد.۱
  • حرفه ای: صحبت با یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در خانه می تواند برخی از احساس انگ چاقی را کاهش دهد. همچنین نیاز به سفر را محدود می کند که می تواند برای برخی افراد مشکل ساز باشد. به عنوان مثال، MyHealthyJourney، یک برنامه تلفن همراه و راه حل دیجیتالی سازگار با HIPAA از شرکت Robard، به طور خاص برای درمان بیماران مبتلا به چاقی توسعه و راه اندازی شد.
  • منفی: در حالی که اکثر مردم خدمات اینترنتی دارند، دسترسی و راحتی در خانه با فناوری به طور گسترده ای بر اساس سن و درآمد متفاوت است. HIPPA و مسائل بازپرداخت نیز می تواند موانعی ایجاد کند.
 • در تجربه مشتری/بیمار اهمیت آن در محیط بسیار رقابتی و مراقبت های بهداشتی افزایش می یابد. بیماران اغلب از رتبه‌بندی ستاره‌های ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی و سیستم‌های ارزیابی مصرف‌کننده بیمارستان (HCAHPS) به عنوان بخشی از فرآیند انتخاب ارائه‌دهنده خود استفاده می‌کنند و با مشوق‌های پرداخت‌کننده مرتبط هستند.
  • حرفه ای: دانش بیشتر در مورد روش‌های کاهش وزن و برنامه‌های شخصی‌شده، تجربه مثبتی را برای بیمار به ارمغان می‌آورد. راحتی، سهولت استفاده و قابل حمل بودن رژیم‌های بسیار کم کالری، مانند New Direction، به این معنی است که کاربران احتمالاً برنامه خود را دنبال می‌کنند. رویکرد تیمی و استفاده از برنامه‌ها فرصت‌هایی را برای تماس و پشتیبانی بیشتر در زمانی که کاربران بیشتر به آن نیاز دارند، ارائه می‌دهد.
  • منفی: اطلاعات بیمار در سیستم های مراقبت بهداشتی اغلب متفاوت است و فقدان یک دیدگاه “تصویر بزرگ” مانع از درک واضح این موضوع می شود که چه مرحله ای از سفر بیمار بیشترین تأثیر را بر رضایت آنها دارد. به این ترتیب، سیستم ها برای ارائه سطح شخصی سازی، راحتی، کیفیت و ارتباطی که مشخصه این سطح از خدمات است، به مبارزه ادامه می دهند.۲
 • این بیماری همه گیر یک شمشیر دو لبه بوده است سلامت روان. تعداد فزاینده‌ای از بزرگسالان استرس و اضطراب را تجربه کردند، اما در عین حال، سلامت از راه دور گزینه‌های مؤثری برای درمان فراهم کرد. با این حال، در دسترس بودن، همچنان که پوشش بیمه ای یک مسئله است.
  • حرفه ای: از آنجایی که ارزیابی فیزیکی ضروری نیست، درمان از طریق بهداشت از راه دور مناسب و راحت است. این امر به ویژه برای افراد چاق که در معرض خطر افسرده شدن بیشتر از افراد دارای وزن سالم هستند، مرتبط است.۳
  • منفی: علیرغم روش های جایگزین، کمبود ارائه دهندگان سلامت روان به این معنی است که منابع از آن پیشی گرفته است.
 • COVID-19 حقایق زشتی را در مورد آن فاش کرد نابرابری ها و برابری ها در مراقبت های بهداشتی، تایید می کند که اقلیت های نژادی و قومی در معرض خطر بیشتری از بیماری و پیامدهای منفی هستند. عوامل اجتماعی مشابهی که در طول همه گیری همه گیر بازی می کنند به سطوح بیشتر چاقی در این افراد و سایر جمعیت ها کمک می کنند.
  • حرفه ای: آگاهی بیشتر از این شکاف، این موضوع را به منصه ظهور رسانده و آن را به یک اولویت بسیار ضروری تبدیل کرده است.
  • منفی: راه حل بسیاری از مشکلاتی که باعث ایجاد نابرابری می شوند آسان و سریع حل نمی شوند. پاسخ های خلاقانه در سطوح محلی مورد نیاز خواهد بود تا در جایی که بیشتر مورد نیاز است تأثیر بگذارد.

همه این مسائل به هم مرتبط هستند و نه تنها افراد چاق، بلکه کل جمعیت را تحت تاثیر قرار می دهند. بهبود در این زمینه ها، به صورت فردی و جمعی، منجر به روابط بهتر بیمار و پزشک، تشخیص سریع تر و دقیق تر، و بهبود سلامت برای همه در سال ۲۰۲۲ و پس از آن خواهد شد.

منابع:

 1. مدیریت چاقی با استفاده از تله مدیسین در طول همه گیری COVID-19
 2. راه های برتر سازمان های بهداشتی برای بهبود تجربه مشتری
 3. چگونه وزن اضافی بر سلامت روانی و عاطفی ما تأثیر می گذارد

درباره نویسنده: دکتر. آندریا پامپالونی بیش از ۲۰ سال تجربه ارتباطی در بخش های شرکتی، دانشگاهی، غیرانتفاعی و دولتی دارد. او خدمات تحقیق و نگارش را در مورد طیف وسیعی از موضوعات تجاری و موضوعات خاص صنعت برای تهیه مقالات سفید، مقالات، پروپوزال ها، ارائه ها، محتوای فنی و نکات گفتاری و همچنین محتوای بازاریابی-ارتباطاتی مانند وبلاگ ها، محتوای وب سایت، خبرنامه ها ارائه می دهد. ، اخبار و جوایز ارسالی. دکتر. یافته‌های تحقیقاتی پامپالونی در کنفرانس‌های ملی و بین‌المللی ارائه شده و در مجلات معتبر منتشر شده است، و او یک شبح‌نویس برای سه کتاب، یک مقاله فوربس و چندین وبلاگ شرکتی است.

نماد برنامه موبایل

MyHealthyJourney: اپلیکیشن موبایل و راه حل دیجیتالی که به بیماران شما قدرت می دهد با چاقی

بیشتر بدانید

خط تولید شیک دوبل شکلات پیشرفته New Direction توسط Robard

با یک برنامه اثبات شده VLCD، بیماران خود را درمان کنید

برنامه های ما

 

به یک وبینار رایگان بپیوندید برای متخصصان مراقبت های بهداشتی

همین الان ملحق شوید، همین الان بپیوندید

The post مراقبت های بهداشتی در سال ۲۰۲۲ با چه چالش هایی روبرو خواهند شد؟ اولین بار در Robard Corporation ظاهر شد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر