مدیر روابط عمومی، رسانه و امور بین الملل بنیاد کارآفرینان گام دوم خاتم منصوب شد.صدای ایران– بر اساس این گزارش؛ هادی گرجی – مدیر روابط عمومی، رسانه و امور بین الملل بنیاد کارآفرینان گام دوم خاتم گفت: معرفی الگوهای برتر در کارآفرینی نقش مهمی در فرهنگ سازی اشتغال دارد و باید از جوانان خلاق و کارآفرین در آیین های مختلف و ارتباطات جمعی استفاده شود. رسانه ها به عنوان یک الگوی موفق اقتصادی معرفی و تبیین راهبردهای موفقیت خود در جامعه از جمله برای جوانان و جویندگان کار.

مدیر روابط عمومی، رسانه و امور بین الملل بنیاد کارآفرینان گام دوم خاتم با بیان اینکه این بنیاد در شهرهای مختلف طراحی و اجرا شده است، گفت: طرح توانمندسازی جوانان متقاضیان را تشویق می کند تا از مهارت های لازم برای تحقق عملی ایده های خود استفاده کنند. و راهکارهای مناسبی برای تبدیل آنها به محصولاتی برای عرضه به بازار بیابد. ما به عنوان یک سازمان مردم نهاد، علاوه بر ارائه آموزش ها و مشاوره های تخصصی، سعی در ایجاد کسب و کار شبکه ای برای کمک به ایجاد کسب و کارهای جوانان داریم که شبکه ای متشکل از دولت، بخش های خصوصی ذیربط و سازمان های مردم نهاد، کارآفرینان است. و جویندگان کار

گرجی تصریح کرد: با توجه به ظرفیت و خلاقیت بالای نیروی متخصص کشور، همواره کمبود زیرساخت های حمایتی و توسعه ای در این زمینه وجود داشت و با راه اندازی این بنیاد از کارجویان و ایده پردازان کشور در این راستا حمایت شد. و با ارزیابی، ارائه تحلیل و در اختیار قرار دادن ابزار مناسب، آنها را در مسیر تکمیل ایده کارآفرینی و ایجاد یک کسب و کار موفق یاری می کنیم.

وی گفت: این بنیاد در راستای تحقق بیانات مقام معظم رهبری در خصوص گام دوم انقلاب اسلامی و تقویت تولید و اشتغال ملی و موضوع مهم کارآفرینی است که یکی از مهمترین برنامه های کشور در این زمینه است. بیانیه، با ماموریت ایجاد پیوند بین جویندگان کار، کارآفرینان، ایده های خلاق و توسعه. گرن و ورود به عرصه کارآفرینی کشور و چشم انداز تبدیل شدن به بزرگترین سازمان کارآفرینی از ایده تا اجرا، با محوریت هر ایرانی یک کارآفرین، گام برداشته است.