مدیریت چاقی: آیا از این که فکر می کنید همه چیز به عهده شماست خسته نشده اید؟


این وبلاگ توسط سارا انگلیسی، دانشجوی پزشکی، و دکتر مایکل والیس، روانشناس، دانشگاه دالهوسی، هالیفاکس برای شما آورده شده است.

چاقی یک وضعیت پیچیده پزشکی مزمن است که برای مدیریت آن نیاز به مراقبت مشترک با یک ارائه دهنده سلامت حمایتی دارد. با این حال، درمان‌ها اغلب مسئولیت تغییر را بر عهده فرد می‌گذارند تا مصرف غذا را کاهش داده و حرکت را افزایش دهند. هدف از این مطالعه درک این موضوع است که چگونه نگرش پزشکان نسبت به چاقی بر احساس افراد چاق در مورد خود و در مورد رابطه بیمار و ارائه دهنده تاثیر می گذارد.

مشارکت شامل تکمیل یک نظرسنجی آنلاین و تماشای دو ویدیوی کوتاه است که یکی از آنها کنترل وزن غیر رفتاری و سیستم اشتها را بررسی می کند که از سه جزء تشکیل شده است: ۱. مکانیسم هموستاز (دروازه بان)

  1. سیستم انگیزشی
  2. بدنه اجرایی (مجری خواب آلود)

اگر کانادایی هستید و BMI بالاتر از ۳۰ دارید، واجد شرایط شرکت در این مسابقه هستید. شرکت در این مطالعه ممکن است درک شما از چاقی را بهبود بخشد. این یافته ها همچنین به راهنمایی درمان برای افرادی که چاق هستند کمک می کند.

در صورت موافقت با تکمیل نظرسنجی، لطفا لینک زیر را کپی و در مرورگر خود قرار دهید. https://surveys.dal.ca/opinio/s?s=63765

منبع تصویر: دکتر دیوید مک لین

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر