محاکمه چهار افسر پلیس مصر در رم آغاز شدتاریخ انتشار:

چهار افسر پلیس مصری امروز در رم محاکمه می شوند – در غیاب آنها. آنها متهم به قتل جولیو رجنی ایتالیایی هستند که جسدش در قاهره در سال 2016 پس از قطع بدن وحشتناک بدن وی پیدا شد. این پرونده ایتالیا را شوکه کرد و باعث ایجاد بحران در روابط با مصر شد.

در 25 ژانویه 2016 ، جولیو رجنی ، دانشجوی 28 ساله ایتالیایی مقیم قاهره ، خانه را ترک کرد تا به یکی از دوستانش بپیوندد. اما در راه ناپدید می شود. ده روز بعد ، جسد او در گودالی در حاشیه جاده پیدا شد. نیمه برهنه ، نشانه هایی از شکنجه وجود دارد.

شغلی ناخوشایند برای مقامات

آیا مرد جوان به دلیل دخالت در کارش شکست خورد؟ او انجمن های مستقل را مطالعه کرد ، موضوعی که در مصر بسیار حساس است. در هر صورت ، این اثر احساسات بزرگی را در ایتالیا ، کشور مبدا برمی انگیزد.

رم از قاهره توضیح می خواهد و حتی سفیر آن را فرا می خواند. با این حال ، مقامات مصری پای خود را می کشند ، هیچ تحقیقی در این مورد انجام نشده است. و تز جنایت وحشتناک مطرح می شود. سپس ایتالیا بازرسان خود را به محل اعزام می کند.

متهمان شناسایی شدند

و در سال 2018 ، چندین مظنون شناسایی می شوند. چهار عضو سرویس امنیت ملی که به دلیل سوء استفاده از مخالفان مصری مشهور بودند سرانجام به دادگاه ایتالیا احضار شدند. اما هیچ یک از آنها در محاکمه امروز شرکت نمی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید