ماه کودک سربازی


آوریل ماه کودک نظامی است که در طی آن ما فرزندان نظامی خود را جشن می گیریم و فداکاری خانواده های نظامی در سراسر جهان را گرامی می داریم. انتظار می رود که کودک نظامی با درک نیازهای والدین برای اعزام و جابجایی و قرار دادن نیازهای خانواده در درجه دوم پس از فراخوان، از این مأموریت پشتیبانی کند. ببینید در این ماه به افتخار بچه های ارتش چه کارهایی می توانید انجام دهید.

بچه های نظامی راک! (تمام ماه)

یک کیت نقاشی روی سنگ را در کتابخانه ایستگاه، تئاتر دو رودخانه یا برانچ عید پاک در میلرز لندینگ بگیرید. بعد از اینکه سنگ خود را نقاشی کردید، یک عکس بگیرید و سپس آن را پنهان کنید یا با یک دوست به اشتراک بگذارید. وقتی در اجتماع هستید، اگر به سنگ بزرگی برخورد کردید، این شما هستید که آن را بردارید، بگذارید یا به اشتراک بگذارید. حتما با استفاده از هشتگ، تصاویر این سنگ ها را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. #CherryPointKidsRock.

بچه های ارتش شکوفه می دهند! (تمام ماه)

مجموعه دانه را در کتابخانه ایستگاه، یک برانچ عید پاک در Miller Landing یا رویداد Touch a Truck در ۱۴ آوریل بگیرید. بذرهای خود را بکارید، عکس بگیرید، آن را در رسانه های اجتماعی با استفاده از هشتگ به اشتراک بگذارید، #CherryPointKidsBloom.

یک کامیون را لمس کنید (۱۴ آوریل)

برای رویداد Touch a Truck در چهارشنبه، ۱۴ آوریل از ساعت ۹ تا ۱۱ صبح به ما بپیوندید و وسایل نقلیه در جاده Lenoir در مجاورت Lanham Field به نمایش گذاشته می شوند. نگاهی دقیق‌تر به برخی از وسایل نقلیه عالی بیندازید، چند عکس بگیرید و سپس در استادیوم EFMP توقف کنید تا در سرسره چند سواری کنید.

بنفش برای بچه های نظامی (۱۶ آوریل)

در روز جمعه، ۱۶ آوریل، بنفش مورد علاقه خود را بپوشید تا حمایت خود را از بچه های نظامی ما نشان دهید.

موسیقی راک برای بچه های نظامی در سینما (۲۱ آوریل)

در روز چهارشنبه، ۲۱ آوریل، خانواده خود را به تئاتر Two Rivers ببرید. بچه ها می توانند روی فرش بنفش راه بروند، عکس بگیرند و ستاره ای را با گچ در پیاده رو قرار دهند. از اجرای ویژه خانوادگی گروه ۲D MAW در ساعت ۵:۳۰ بعد از ظهر لذت ببرید، سپس از Lego Movie 2: The Second Part در ساعت ۶ بعدازظهر در یک محیط دوستانه و حسی لذت ببرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر