مارچوبه ، پنیر بز و پودینگ نان سبزی تازه #شامزار


به دنبال چیزی متفاوت با مارچوبه هستید؟ این مارچوبه ، پنیر بز و پودینگ نان گیاهی تازه یک دستور سریع و آسان برای یک وعده هفتگی یا یک صبحانه ویژه آخر هفته است.

تم این هفته یکشنبه شام ​​بدون گوشت برای روزه است و این مارچوبه ، پنیر بز و پودینگ نان گیاهی تازه یک دستور سریع و آسان برای یک وعده هفتگی یا صبحانه ویژه آخر هفته است.

من باید کتابهای آشپزی خود را در دو جا قرار دهم: یکی فهرست بندی می شود تا کتابهای شما را بخورد و دیگری فهرست بندی نمی شود. من دنبال دستور العمل مارچوبه برای غذای اصلی بودم و چیزی پیدا نکردم. سپس به ذهنم رسید که کتابهای آشپزی بدون فهرست بندی را بررسی کنم. من آنچه را که در وعده های غذایی خانگی Prairie جستجو می کردم ، پیدا کردم: 400 دستور غذا که شامل محصولات مغذی ، سرآشپزهای خلاق و غذاهای راحت آمریکایی Heartland (آشپزهای آمریکایی) است.

مارچوبه ، پنیر بز و پودینگ نان سبزی تازه

عناصر

 • 1
  پوند
  مارچوبه
  به قطعات 1-2 اینچی برش دهید
 • 2
  فنجان ها
  نان خشک
  قطعات یک اینچی (مخمر یا غلات کامل ، ترجیحاً خانگی ؛ من نان چند دانه خریدم)
 • 1/2
  فنجان
  گیاهان تازه مخلوط شده
  خرد شده (جالب بود – من به باغ رفتم و همه چیزهایی را که خوب به نظر می رسید برش دادم. با جعفری ، پیاز و آویشن تمام کردم.)
 • 8
  اونس
  پنیر بز
 • 2
  فنجان ها
  شیر
 • 3
  تخم مرغ
  مورد ضرب و شتم
 • نمک و فلفل برای چشیدن

دستورالعمل ها

 1. فر را روی 350 درجه فارنهایت گرم کنید.

 2. مارچوبه را به مدت 3 دقیقه بخارپز کنید تا نرم شود.

 3. مارچوبه ، گیاهان و نان را مخلوط کرده و در یک قالب نان 13×13 قرار دهید.

 4. پنیر بز را روی مخلوط نان خرد کنید.

 5. تخم مرغ ، شیر ، نمک و فلفل را در یک کاسه جداگانه مخلوط کنید. روی مخلوط نان بریزید و در دمای 350 درجه فارنهایت به مدت 45-50 دقیقه یا تا زمانی که طلایی شود بپزید. گرم سرو کنید.

حکم: من کمی نگران بودم که ممکن است پنیر بز زیاد باشد. بوی نان واقعا قوی بود. با این حال ، اصلا تقویت نشد. مارچوبه و پنیر بز به خوبی ترکیب شده اند. من حتی DH را دوست داشتم – حتی اگر کمی پنیر پارمزان روی آن اضافه شود. این غذا در بهار بسیار راحت است.

بیشتر کاسه های بدون گوشت برای نوار

غذاهای دیدنی بدون گوشت

جنبش شام یکشنبه
جنبش شام یکشنبه تصمیم می گیرد دستور العمل های خوشمزه ای را به ارمغان بیاورد که خوانندگان ما را تشویق می کند تا دور میز خانواده جمع شوند و غذا بخورند. اقلام مورد علاقه خود را در سایت شام یکشنبه ما بیابید. همچنین برای ایده ها و الهام بیشتر به تخته های یکشنبه شام ​​Pinterest مراجعه کنید.دیدگاهتان را بنویسید