ماجرای فحاشی جواد رضویان و واکنش او / عکس


گزارش کردن صدای ایرانچند روز گذشته بود که سید جواد رضویان با انتشار یادداشتی طولانی لب به گلایه گشود و گفت به دلیل انتشار پیام تسلیت شهادت امام حسین (ع) مورد تعرض و توهین عده ای قرار گرفته است. وی سپس بخشی از این جملات و فحاشی ها را منتشر کرد و گفت که نمی توانم قسمت دیگر این فحش ها را تکرار کنم.

جواد رضویان در این یادداشت همچنین گفته که برخی فکر می کنند او عامل شرایط موجود از جمله گرانی، اختلاس و هزار مشکل دیگر است. وی این افراد را بی منطق و بی وجدان خواند و گفت که با مردم هم زندگی می کند، اغلب تحت فشار است، از خیلی مسائل ناراضی است و گاهی چاقو به استخوانش می رسد.

رضویان درباره انتقادات غیرمنطقی نیز نوشت:

«اینها را در غروب غمگین عاشورا با گریه نوشتم و نمی توانم خودم را از شما جدا کنم، اما این حجم از نامهربانی و بی منطقی را نمی فهمم، کار نمی کنم، گلایه هایی می شنوم که در اوج گرفتاری ها و بیماری های مردم خودت موظف هستی مردم را سرگرم کنی و لبخند بزنی، من کار می کنم، قسم می خورم که ما را نمی فهمی دلقک های مزدور…! در این مدت سه بار در محل کارم کرونا گرفتم، اما هیچ وقت یک بار هم به کسی نگو، من همیشه حال خوبم را با شما در میان گذاشتم، از این عزیزان می گذرم، اما این بی عدالتی ها را فراموش نمی کنم و در نهایت شک نکنید که:

این از ماست که بر ماست. در پناه خدا باشید. یاحسین غم درازم را ببخش، تو آزاد هستی که نظرم را سرزنش کنی.»
ماجرای فحاشی جواد رضویان و واکنش او / عکس

بیوگرافی جواد رضویان

سیدجواد رضویان در چهارم خرداد ۱۳۵۳ در قم به دنیا آمد. او از سال ۱۳۷۳ فعالیت در عرصه بازیگری را آغاز کرد و در سریال های متعددی چون سیب خنده، مجید دلبندم و باغچه مینو حضور داشت.

البته با سریال سیب خنده به تلویزیون آمد; اما او با سریال طنز Powerchain به کارگردانی مهران مدیری به موفقیت دست یافت و این موفقیت را در جایزه بزرگ بار دیگر به کارگردانی مهران مدیری تکرار کرد.

جواد رضویان البته تجربه کارگردانی در عرصه سینما و تلویزیون را هم داشت اما موفقیت چندانی برای او به همراه نداشت.