ماجرای تولد نوه رهبر انقلاب در لندن چیست؟به گزارش صدای ایران از دنیای اقتصاد، به غلامعلی حددادال عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و پدر همسر حجت الاسلام سید مجتبی خامنه ای فرزند رهبر معظم انقلاب در ویدئویی که اخیراً از یکی از سخنرانی‌های وی در یکی از مساجد تهران منتشر شده است، در انتقاد از برخی دروغ‌ها در فضای مجازی به ماجرای تولد نوه رهبر انقلاب اشاره کرده است.

پیش از این زمزمه هایی در مورد محل و هزینه تولد فرزند حجت الاسلام مجتبی خامنه ای در لندن به گوش می رسید که بعضاً پاسخ داده می شد.

حداد عادل در فیلم این سخنرانی می گوید: فیلمی دروغین در فضای مجازی منتشر کردند مبنی بر اینکه آقای مجتبی خامنه ای به همراه همسر و مادرشوهرش به همراه ۲۰ محافظ به لندن رفته و یک طبقه از هتل گرانقیمت (شرایتون یا شرایتون) را اجاره کرده اند. هتل دیگری) و ۲ ماه در آنجا ماندند تا فرزندشان به دنیا بیاید. او به دنیا آمد و برای تولد این کودک یک میلیون پوند خرج کردند.

حددادال می گوید: بعد یک دروغ دیگر گفتند وقتی خانم های مسئول می خواهند اسم این بچه را بگذارند اسمش را بچه میلیونی می گذارند.

وی ادامه می دهد: این دروغ آنقدر گسترش یافت که برخی از دوستان و اقوام از خدمتکار یا خانواده ام پرسیدند چطور دخترت به لندن رفت و تو چیزی به ما نگفتی و ما متوجه نشدیم؟

حدادال این داستان را دروغی بزرگتر از ضرب المثل معروف «خسین و خوسین دختران معاویه» دانسته است.