لوکاس هرناندز ، فوتبالیست فرانسوی به زندان در اسپانیا می رود؟تاریخ انتشار:

دادگستری اسپانیا روز چهارشنبه 13 اکتبر 2021 تصمیم گرفت که بایرن مونیخ ، لوکاس هرناندز ، بازیکن فرانسوی را به دلیل عدم رعایت حکم اخراج پس از دعوا با همسرش در سال 2017 ، دستگیر کند.

لوکاس هرناندز ، قهرمان جهان که توسط عدالت اسپانیا گرفتار شده است ، این بار ریسک می کند که ببیند داوکلس دادگاه روی شمشیر خود می افتد. در فوریه 2017 ، در حالی که برای اتلتیکو مادرید بازی می کرد ، مدافع و شریک آملیا لورنته در نتیجه یک مشاجره شدید در طول یک مهمانی مشروب الکلی به حداقل 500 متر خدمات عمومی در ماه و حداقل 500 متر خدمات عمومی در ماه محکوم شد.

او همچنین به این تصمیم احترام نمی گذارد. آنها چهار ماه بعد دوباره در فرودگاه مادرید ملاقات کردند و از تعطیلات در میامی بازگشتند. بازیکن دستگیر شده سپس به زندان می رود. در دسامبر 2019 ، هنگامی که درخواست تجدیدنظر شد ، وی به شش ماه زندان محکوم شد. اما این جلوی عدالت را نمی گیرد.

یکی دیگر از قهرمانان جهان در سال 2018 ، بنیامین مندی ، در حال حاضر در زندان است

در احضاریه ای که ماه گذشته صادر شد ، لوکاس هرناندز دستور داد در 19 اکتبر برای انتخاب زندانی که در آن بازداشت می شود ، بیاید. یک فرانسوی دیگر در بازداشتگاه پیش از محاکمه با چهار مورد تجاوز جنسی و یک ادعای تجاوز جنسی از 27 آگوست ، با تقلید از بنیامین مندی ، قهرمان جهان در سال 2018 ، به طور کلی تا ببیند آیا او واقعاً پشت میله ها می رود.

در نهایت ، باید توجه داشت که این روز بدی برای خانواده هرناندز است ، زیرا برادر لوکاس ، تئو ، یکی از اعضای تیم فرانسوی ، به ایتالیا بازگشت و بعد از پیروزی آبی ها تست کووید -19 مثبت شد. در دیداری در فینال لیگ ملت های اسپانیا. بازیکن 24 ساله میلان دومین بازیکن دیدیه دشان است که در چند روز پس از آدرین رابیوت به ویروس کرونا مبتلا شده است که پس از پیروزی در نیمه نهایی مقابل بلژیک مجبور به ترک هم تیمی های خود شد.

دیدگاهتان را بنویسید