قیمت گوشی امروز ۳۰ مهر ۱۴۰۱گزارش کردن صدای ایرانسامسونگ گلکسی A13 یکی از پرفروش ترین گوشی های بازار در ماه های گذشته بوده است و هم اکنون نسخه ۶۴ گیگابایتی آن حدود ۴.۵ میلیون تومان به فروش می رسد. نسخه ۱۲۸ گیگابایتی گلکسی A13 با ۶ گیگابایت حافظه موقت تا پنج میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قیمت دارد. در همین بازه قیمتی گوشی ردمی نوت ۱۱ شیائومی به فروش می رسد که به گفته فروشندگان موبایل یکی از محبوب ترین گوشی های این برند در ایران است. آیفون ۱۳ پرو مکس ۲۵۶ گیگابایتی امروز پنجشنبه ۳۰ مهر با قیمت تقریبی ۵۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و قیمت نسخه ۱ ترابایتی آن کمی بیش از ۷۰ میلیون تومان به فروش می رسد.

قیمت روز گوشی های سامسونگ

گلکسی A13 پرفروش ترین گوشی سامسونگ در بازار موبایل ایران است. رتبه دوم متعلق به گلکسی A32 است. این گوشی با حداکثر حافظه ۱۲۸ گیگابایتی و حافظه موقت ۶ گیگابایتی در بازار بیشتر پسندیده شده است.

گلکسی A53 با نسل پنجم تلفن های همراه سازگار است و جایگزین A52s می شود، اما قیمت آن تقریبا دو برابر گوشی های قبلی است. گلکسی A23، گلکسی M32 و گلکسی M12 را از دیگر گوشی های پرفروش برند سامسونگ می شناسیم. نسخه گلکسی A73 سازگار با ۵G با وجود قیمتی در حدود ۱۲ میلیون تومان از شانس زیادی در بازار برخوردار است. نسخه های سازگار با ۵G گلکسی M33 و A33 جزو پرفروش ترین گوشی های سامسونگ هستند.

گلکسی اس ۲۲ FE 5G با ۸ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت فضای ذخیره سازی یکی از گوشی هایی است که خریداران باید برای خرید آن هزینه بیشتری بپردازند. این گوشی ذاتاً یک قاتل پرچمدار است. این بدان معناست که ویژگی های گوشی های پرچمدار مانند دوربین باکیفیت را با قیمت کمتری ارائه می کند. نسخه گلکسی اس ۲۲ اولترا ممکن است قیمت ترسناکی داشته باشد، اما بررسی ها نشان می دهد که یکی از پرفروش ترین گوشی های سامسونگ است. برای نسخه ارزان‌تر، Galaxy S22 5G را بررسی کنید.

قیمت روز گوشی های سامسونگ

Galaxy A13 64+4

چهار میلیون و ۴۸۰ هزار تومان

Galaxy A32 128+6

شش میلیون و ۶۵۰ هزار تومان

Galaxy A03s Core 32+2

دو میلیون و ۵۹۰ هزار تومان

Galaxy A03 64+4

سه میلیون و ۶۶۰ هزار تومان

Galaxy A53 5G 256+6

۱۱ میلیون و ۸۵۰ تومان

Galaxy A23 128+4

شش میلیون و ۲۰۰ هزار تومان

Galaxy M32 128+6

پنج میلیون و ۸۰۰ هزار تومان

Galaxy M12 64+6

چهار میلیون و ۶۰۰ هزار تومان

Galaxy A73 5G 128+8

۱۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان

Galaxy S22 Ultra 5G 256+12

۳۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

Galaxy S21 FE 5G 256+8

۲۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان

Galaxy S22 5G 256+8

۲۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

قیمت امروز پرفروش ترین گوشی های شیائومی

به گزارش صدای ایران، ردمی نوت ۱۱ پرفروش ترین گوشی شیائومی در بازار ایران است. این موبایل با ۶ گیگابایت حافظه موقت و فضای ذخیره سازی ۱۲۸ گیگابایتی طرفداران زیادی دارد. در وهله دوم شاهد نام Poco X4 Pro نسخه سازگار با ۵G هستیم. خریداران این گوشی ترجیح می دهند به سراغ مدل مجهز به حافظه موقت ۸ گیگابایتی و فضای ذخیره سازی ۲۵۶ گیگابایتی بروند. نوت ۱۱s سومین گوشی پرفروش شیائومی در بازار ایران است.

از جمله پرفروش ترین گوشی های شیائومی باید به شیائومی ۱۱ لایت ۵G NE اشاره کرد. کمی قدیمی شده است اما به دلیل سخت افزار قدرتمند، ظاهر زیبا و قیمت مناسب همچنان محبوبیت خود را در بازار ایران حفظ کرده است. این گوشی به دلیل ضخامت کم، بیشتر برای خانم ها پیشنهاد می شود. در حال حاضر گران ترین گوشی شیائومی در بازار ایران Mi 11 Ultra است. شیائومی ۱۲ پرو و ​​شیائومی ۱۲ هر دو بیش از ۲۰ میلیون قیمت دارند. شیائومی ۱۲x رقیب گلکسی اس ۳۲ FE است و با همین قیمت به فروش می رسد. از گوشی های ارزان قیمت شیائومی باید به Redmi 9A، Poco C31، Redmi 9C و Poco 31 اشاره کرد که قیمت آن ها بین ۲.۵ تا ۳.۵ میلیون تومان است.

قیمت امروز پرفروش ترین گوشی های شیائومی

Redmi Note 11 128+6

پنج میلیون و ۸۵۰ هزار تومان

Poco X4 Pro 5G 256+8

هشت میلیون و ۹۳۰ هزار تومان

Redmi Note 11S 128+8

شش میلیون و ۸۰۰ هزار تومان

Poco X4 Pro 5G 128+6

هشت میلیون و ۱۰۰ هزار تومان

Xiaomi 11 Lite 5G NE 128+8

هشت میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

Redmi 9A 64+2

سه میلیون و ۵۰ هزار تومان

Xiaomi 11T Pro 256+8

۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان

Mi 11 Ultra 512 + 12

۳۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان

قیمت روز گوشی های آیفون

آیفون ۱۳ پرو مکس نسخه ۲۵۶ گیگابایتی امروز پنجشنبه ۳۰ مهرماه به قیمت تقریبی ۵۲۶۰۰۰۰۰ تومان به فروش می رسد. این رقم افت دو و نیم میلیونی قیمت آیفون ۱۳ پرو مکس نسخه ۲۵۶ گیگابایتی را نسبت به هفته های قبل نشان می دهد. با این حال خرید نسخه ۱ ترابایتی آیفون ۱۳ پرو مکس امروز می تواند نزدیک به ۷۱ میلیون تومان هزینه داشته باشد. به گفته فروشندگان تلفن همراه، نسخه ۱۲۸ گیگابایتی آیفون SE 2022 جزو پرفروش ترین مدل های اپل در ایران است و برای خرید آن باید کمی بیش از ۱۸ میلیون تومان هزینه کنید.

قیمت روز پرفروش ترین گوشی های آیفون

iPhone SE 2022 128+4

۱۸ میلیون و ۳۷۵ هزار تومان

iPhone 13 ProMax 256+6

۵۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان

آیفون ۱۳ ۱۲۸+۶

۳۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان

آیفون ۱۳ پرو ۲۵۶+۶

۴۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

iPhone 13 ProMax 128+6

۴۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

آیفون ۱۱ ۱۲۸+۴

۲۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان

آیفون ۱۳ ۲۵۶+۴

۴۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان