قیمت گوشی امروز ۲۷ تیر ۱۴۰۱گزارش کردن صدای ایرانقیمت آیفون ۱۳ با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت امروز شنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۱ به ۳۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسید.قیمت آیفون ۱۳ پرو با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت امروز ۵۳ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان و قیمت تمام شد. آیفون ۱۳ پرو مکس با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت امروز ۵۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان شد.

قیمت گوشی شیائومی POCO C31 با ظرفیت ۶۴ گیگابایت امروز به ۳.۵۷۰ هزار تومان رسید. گوشی شیائومی لایت ۵G NE 11 با ظرفیت ذخیره سازی ۲۵۶ گیگابایت امروز ۹ میلیون و ۲۴۹ هزار تومان قیمت داشت. شیائومی POCO X4 Pro با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت امروز به قیمت هفت میلیون و ۴۹ هزار تومان فروخته شد.

قیمت گوشی سامسونگ A13 با ظرفیت ۶۴ گیگابایت امروز به ۴ میلیون و ۴۳۹ هزار تومان رسید. A32 با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت امروز پنج میلیون و ۹۹۹ هزار تومان و A53 ​​۵G با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت امروز به قیمت ۱۰ میلیون و ۷۹۹ هزار تومان فروخته شد.

قیمت پرفروش ترین گوشی های سامسونگ

به گزارش صدای ایران، گلکسی A12 پرفروش ترین گوشی فعلی سامسونگ در بازار موبایل ایران است و کمترین قیمت را در بین مدل های محبوب این برند دارد. همچنین گلکسی A22 دومین مدل محبوب کره ای ها در ایران پس از گلکسی A12 با حافظه ذخیره سازی ۱۲۸ گیگابایتی است.

گلکسی اس ۲۰ اف ای نسخه ای طرفدار از مدل پرچمدار گلکسی اس ۲۰ است و با گذشت بیش از یک سال از عرضه آن، همچنان محبوب ترین گوشی میان رده سامسونگ در بازار ایران است. در میان سایر مدل های میان رده سامسونگ، گلکسی A72 و گلکسی A52 نیز با استقبال خوبی مواجه شده اند و نام این مدل ها در لیست زیر قابل مشاهده است.

همچنین گلکسی A52s 5G با پردازنده ارتقا یافته در مقایسه با مدل A52 می تواند رقیب قدرتمندی برای Galaxy S20 FE، Galaxy A72 و Galaxy A52 باشد. همچنین گلکسی M31 برای کاربرانی که وسواس زیادی نسبت به باتری گوشی دارند گزینه مناسبی است. M31 با باتری ۶۰۰۰ میلی آمپر ساعتی شما را از خرید پاوربانک برای استفاده روزانه بی نیاز می کند.

S21 Ultra 5G تنها پرچمدار سامسونگ در لیست پرفروش های این برند در بازار ایران است. امکان استفاده از نسل پنجم اینترنت همراه، پردازنده قوی، دوربین با کیفیت و نمایشگر قدرتمند، کاربران این گوشی گران قیمت را برای استفاده روزانه، بازی های سنگین و استفاده طولانی مدت راضی می کند.

قیمت پرفروش ترین گوشی های سامسونگ

گلکسی A13 (ظرفیت ۶۴ گیگابایت) چهار میلیون و ۴۳۹ هزار تومان
گلکسی A32 (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) پنج میلیون و ۹۹۹ هزار تومان
Galaxy A52s 5G (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) ۱۰ میلیون و ۴۹ هزار تومان
گلکسی A22 (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) پنج میلیون و ۴۰ هزار تومان
Galaxy S21 Ultra 5G (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۳۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
گلکسی A52 (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) هشت میلیون و ۲۸۹ هزار تومان
Galaxy A03s (ظرفیت ۶۴ گیگابایت) سه میلیون و ۵۸۰ هزار تومان
Galaxy A53 5G (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۱۰ میلیون و ۷۹۹ هزار تومان
گلکسی M12 (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) چهار میلیون و ۲۳ هزار تومان
Galaxy S22 Ultra 5G (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۳۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان

قیمت امروز پرفروش ترین گوشی های شیائومی

پوکو ایکس ۳ پرو پرفروش ترین گوشی شیائومی در بازار ایران است. پوکو ایکس ۳ پرو با پردازنده قوی و قیمت مناسب نسبت به رقبای خود بهترین عملکرد پردازنده را در بازه قیمتی شش تا هفت میلیون تومان ارائه می دهد. ردمی نوت ۸ ۲۰۲۰ جدیدترین گوشی وارد شده توسط شیائومی به ایران است و در همین مدت کوتاه توانسته در بین مدل های پرفروش جای بگیرد.

Poco M3، یکی دیگر از گوشی های پرفروش شیائومی، ویژگی های خوبی را نسبت به قیمت خود ارائه می دهد. باتری قوی ویژگی اصلی این میان رده شیائومی است. Mi 10T Lite 5G با پشتیبانی از نسل پنجم اینترنت یکی از معدود گوشی های میان رده ای است که چنین قابلیتی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

همچنین پوکو اف ۳ پرفروش ترین مدل چینی محسوب می شود و رقیبی سرسخت برای مدل های میان رده سامسونگ محسوب می شود. دلیل استقبال ایرانی ها از این مدل می تواند سخت افزار قدرتمند و قابلیت آپدیت شدن آن در چند سال آینده باشد.

قیمت پرفروش ترین گوشی های شیائومی

Poco X4 Pro 5G (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) هفت میلیون و ۴۹ هزار تومان
پوکو X3 GT (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۹ میلیون و ۲۰۴ هزار تومان
پوکو ام ۳ (ظرفیت ۶۴ گیگابایت) چهار میلیون و ۶۰۰ هزار تومان
Redmi 9A (ظرفیت ۶۴ گیگابایت) سه میلیون و ۱۳۳ هزار تومان
پوکو C31 (ظرفیت ۶۴ گیگابایت) سه میلیون و ۵۷۰ هزار تومان
ردمی نوت ۱۰ پرو (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) شش میلیون و ۷۴۹ هزار تومان
۱۱T 5G (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۱۰ میلیون و ۵۵۹ هزار تومان
Lite 5G NE 11 (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) ۹ میلیون و ۲۴۹ هزار تومان
POCO M4 Pro 5G (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) شش میلیون و ۵۱۹ هزار تومان
ردمی ۱۰ (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) چهار میلیون و ۹۰۰ هزار تومان

قیمت روز پرفروش ترین گوشی های آیفون

آیفون SE مدل ۲۰۲۰ ارزان ترین مدل اپل در بازار موبایل ایران است. مدلی که ظاهری شبیه به آیفون ۸ دارد اما از سخت افزار قوی تری بهره می برد. بعد از آیفون SE مدل ۲۰۲۰، آیفون ۱۲ پرو مکس دومین مدل محبوب اپل در ایران است. با گذشت یک سال از عرضه آیفون ۱۲ پرو مکس، طرفداران آن همچنان برای این مدل هزینه زیادی می پردازند. آیفون ۱۳ جدیدترین مدل ارائه شده توسط اپل در بازار جهانی است.

به گزارش صدای ایران، نسخه های مختلف آیفون ۱۳ به محض ورود به بازار ایران طرفداران خاص خود را پیدا کردند. آیفون ۱۳ پرو مکس با دوربینی بهتر از نسخه ۱۳ در بازار است. آیفون ۱۲ مینی توسط اپل برای جلب رضایت طرفداران سنتی آیفون، به ویژه خریدارانی که طرفداران گوشی هایی با صفحه نمایش کوچکتر از شش اینچ بودند، عرضه شد. آیفون ۱۲ مینی در حال حاضر محبوبیت بیشتری نسبت به آیفون ۱۳ مینی دارد و نام آن در بین مدل های پرفروش اپل قرار دارد.

قیمت پرفروش ترین گوشی های آیفون

آیفون ۱۳ (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) ۳۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان
آیفون ۱۳ پرو (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۵۳ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان
آیفون ۱۳ پرو مکس (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۵۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان