قیمت گوشی امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۱گزارش کردن صدای ایرانقیمت گوشی سامسونگ A13 امروز یکشنبه ۲۳ شهریور ماه چهار میلیون و ۲۳۰ هزار تومان است. فروشندگان موبایل این رقم را برای نسخه ۶۴ گیگابایتی گوشی A13 دریافت می کنند وگرنه قیمت گوشی A13 با حافظه ذخیره سازی ۱۲۸ گیگابایتی و حافظه موقت ۶ گیگابایتی کمی بیش از ۵.۵ میلیون تومان است. گلکسی A32 اکنون یکی از محبوب ترین گوشی های سامسونگ است و نسخه ۱۲۸ گیگابایتی آن به قیمت شش میلیون و ۴۳۰ هزار تومان به فروش می رسد.

گوشی Redmi 9A یکی از ارزان‌ترین محصولات فعلی شیائومی در ایران است. نسخه ۳۲ گیگابایتی این گوشی را می توان با قیمتی کمتر از سه میلیون خریداری کرد. ردمی نوت ۱۱ که به گفته فروشندگان موبایل پرفروش ترین گوشی شیائومی در هفته های اخیر بوده، امروز با قیمت تقریبی ۵.۵ میلیون تومان به فروش می رسد.

قیمت آیفون ۱۳ پرو مکس ۲۵۶ گیگابایتی امروز در فروشگاه های اینترنتی به ۵۵ میلیون تومان رسید.

قیمت آیفون ۱۳ پرو مکس ۲۵۶ گیگابایتی امروز در فروشگاه های اینترنتی به ۵۵ میلیون تومان رسید. در میان دیگر محصولات اپل در ایران، آیفون ۱۱ همچنان مشتری دارد و به گفته فروشندگان، یکی از پرفروش ترین مدل های این برند در تابستان امسال بوده است. قیمت آیفون ۱۱ با حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی به ۲۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسیده است.

قیمت روز گوشی سامسونگ

گلکسی A13 پرفروش ترین گوشی سامسونگ در بازار موبایل ایران است. رتبه دوم متعلق به گلکسی A32 است. این گوشی با حداکثر حافظه ۱۲۸ گیگابایتی و حافظه موقت ۶ گیگابایتی در بازار بیشتر پسندیده شده است.

گلکسی A53 با نسل پنجم تلفن های همراه سازگار است و جایگزین A52s می شود، اما قیمت آن تقریبا دو برابر گوشی های قبلی است. گلکسی A23، گلکسی M32 و گلکسی M12 را از دیگر گوشی های پرفروش برند سامسونگ می شناسیم. نسخه گلکسی A73 سازگار با ۵G با وجود قیمتی در حدود ۱۲ میلیون تومان از شانس زیادی در بازار برخوردار است. نسخه های سازگار با ۵G گلکسی M33 و A33 جزو پرفروش ترین گوشی های سامسونگ هستند.

گلکسی اس ۲۲ FE 5G با ۸ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت فضای ذخیره سازی یکی از گوشی هایی است که خریداران باید برای خرید آن هزینه بیشتری بپردازند. این گوشی ذاتاً یک قاتل پرچمدار است. این بدان معناست که ویژگی های گوشی های پرچمدار مانند دوربین باکیفیت را با قیمت کمتری ارائه می کند. نسخه گلکسی اس ۲۲ اولترا ممکن است قیمت ترسناکی داشته باشد، اما بررسی ها نشان می دهد که یکی از پرفروش ترین گوشی های سامسونگ است. برای نسخه ارزان‌تر، Galaxy S22 5G را بررسی کنید.

قیمت روز گوشی های سامسونگ

Galaxy A13 64+4

چهار میلیون و ۲۳۰ هزار تومان

Galaxy A32 128+6

شش میلیون و ۴۳۰ هزار تومان

Galaxy A53 5G 256+6

۱۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان

Galaxy A23 128+4

پنج میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

Galaxy M32 128+6

شش میلیون تومان

Galaxy M12 64+6

چهار میلیون و ۲۰۰ هزار تومان

Galaxy A73 5G 128+8

۱۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان

Galaxy S22 Ultra 5G 256+12

۴۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

Galaxy S21 FE 5G 256+8

۱۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان

Galaxy S22 5G 256+8

۲۹ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان

قیمت امروز پرفروش ترین گوشی های شیائومی

به گزارش صدای ایران، ردمی نوت ۱۱ پرفروش ترین گوشی شیائومی در بازار ایران است. این موبایل با ۶ گیگابایت حافظه موقت و فضای ذخیره سازی ۱۲۸ گیگابایتی طرفداران زیادی دارد. در وهله دوم شاهد نام Poco X4 Pro نسخه سازگار با ۵G هستیم. خریداران این گوشی ترجیح می دهند به سراغ مدل مجهز به حافظه موقت ۸ گیگابایتی و فضای ذخیره سازی ۲۵۶ گیگابایتی بروند. نوت ۱۱s سومین گوشی پرفروش شیائومی در بازار ایران است.

از جمله پرفروش ترین گوشی های شیائومی باید به شیائومی ۱۱ لایت ۵G NE اشاره کرد. کمی قدیمی شده است اما به دلیل سخت افزار قدرتمند، ظاهر زیبا و قیمت مناسب همچنان محبوبیت خود را در بازار ایران حفظ کرده است. این گوشی به دلیل ضخامت کم، بیشتر برای خانم ها پیشنهاد می شود. در حال حاضر گران ترین گوشی شیائومی در بازار ایران Mi 11 Ultra است. شیائومی ۱۲ پرو و ​​شیائومی ۱۲ هر دو بیش از ۲۰ میلیون قیمت دارند. شیائومی ۱۲x رقیب گلکسی اس ۳۲ FE است و با همین قیمت به فروش می رسد. از گوشی های ارزان قیمت شیائومی باید به Redmi 9A، Poco C31، Redmi 9C و Poco 31 اشاره کرد که قیمت آن ها بین ۲.۵ تا ۳.۵ میلیون تومان است.

قیمت امروز پرفروش ترین گوشی های شیائومی

Redmi Note 11 128+6

پنج میلیون و ۵۹۰ هزار تومان

Poco X4 Pro 5G 256+8

هشت میلیون و ۹۰۰ میلیون تومان

Redmi Note 11S 128+8

شش میلیون و ۸۰۰ هزار تومان

Poco X4 Pro 5G 128+6

هفت میلیون و ۸۰۰ هزار تومان

Xiaomi 11 Lite 5G NE 128+8

هشت میلیون و ۳۰۰ هزار تومان

Redmi 9A 32+2

دو میلیون و ۹۰۰ هزار تومان

Xiaomi 11T Pro 256+8

۱۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان

Mi 11 Ultra 512 + 12

۳۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان

قیمت گوشی های آیفون
قیمت آیفون ۱۳ پرو مکس ۲۵۶ گیگابایتی امروز در فروشگاه های اینترنتی نزدیک به ۵۵ میلیون تومان اعلام شد. البته خرید نسخه ۱ ترابایتی آن می تواند نزدیک به ۷۲ میلیون تومان هزینه داشته باشد. در میان محصولات اپل در ایران، آیفون ۱۱ همچنان مشتری دارد و به گفته فروشندگان، یکی از پرفروش ترین مدل های این برند در تابستان امسال بوده است. قیمت آیفون ۱۱ با حافظه ذخیره سازی ۱۲۸ گیگابایتی به ۲۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسیده است.

قیمت روز پرفروش ترین گوشی های آیفون

iPhone SE 2022 128+4

۱۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان

iPhone 13 ProMax 256+6

۵۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان

آیفون ۱۳ ۱۲۸+۶

۳۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

آیفون ۱۳ پرو ۲۵۶+۶

۴۹ میلیون تومان

iPhone 13 ProMax 128+6

۴۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

آیفون ۱۱ ۱۲۸+۴

۲۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان

آیفون ۱۳ ۲۵۶+۴

۴۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان