قیمت گوشی امروز ۲۰ تیر ۱۴۰۱گزارش کردن صدای ایرانقیمت آیفون ۱۳ با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت به ۳۷ میلیون و ۳۹۹ هزار تومان رسید. قیمت آیفون ۱۳ پرو با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت به ۴۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسید. آیفون ۱۳ پرو مکس با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت به ۵۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسید.

قیمت گوشی شیائومی POCO X3 GT با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت امروز به هشت میلیون و ۱۷۹ هزار تومان رسید. شیائومی REDMI NOTE 10 Pro با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت امروز شش میلیون و ۶۹۹ هزار تومان شد. POCO M3 با ظرفیت ۶۴ گیگابایت به چهار میلیون و ۵۵۰ هزار تومان رسید.

قیمت گوشی سامسونگ A52s با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت امروز ۱۰ میلیون و ۳۱۰ هزار تومان بود. A22 با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت امروز ۴,۹۴۹,۰۰۰ تومان بود. A52 با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت هشت میلیون و ۴۹ هزار تومان فروخته شد.

قیمت روز پرفروش ترین گوشی های سامسونگ

گلکسی A12 پرفروش ترین گوشی فعلی سامسونگ در بازار موبایل ایران است و کمترین قیمت را در بین مدل های محبوب این برند دارد. همچنین گلکسی A22 دومین مدل محبوب کره ای ها در ایران پس از گلکسی A12 با حافظه ذخیره سازی ۱۲۸ گیگابایتی است.

گلکسی اس ۲۰ اف ای نسخه ای طرفدار از مدل پرچمدار گلکسی اس ۲۰ است و با گذشت بیش از یک سال از عرضه آن، همچنان محبوب ترین گوشی میان رده سامسونگ در بازار ایران است. در میان سایر مدل های میان رده سامسونگ، گلکسی A72 و گلکسی A52 نیز با استقبال خوبی مواجه شده اند و نام این مدل ها در لیست زیر قابل مشاهده است.

همچنین گلکسی A52s 5G با پردازنده ارتقا یافته در مقایسه با مدل A52 می تواند رقیب قدرتمندی برای Galaxy S20 FE، Galaxy A72 و Galaxy A52 باشد. همچنین گلکسی M31 برای کاربرانی که وسواس زیادی نسبت به باتری گوشی دارند گزینه مناسبی است. M31 با باتری ۶۰۰۰ میلی آمپر ساعتی شما را از خرید پاوربانک برای استفاده روزانه بی نیاز می کند.

S21 Ultra 5G تنها پرچمدار سامسونگ در لیست پرفروش های این برند در بازار ایران است. امکان استفاده از نسل پنجم اینترنت همراه، پردازنده قوی، دوربین با کیفیت و نمایشگر قدرتمند، کاربران این گوشی گران قیمت را برای استفاده روزانه، بازی های سنگین و استفاده طولانی مدت راضی می کند.

قیمت پرفروش ترین گوشی های سامسونگ

گلکسی A12 (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) چهار میلیون و ۹۳۵ هزار تومان

گلکسی A32 (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) پنج میلیون و ۸۹۹ هزار تومان

Galaxy A52s 5G (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) ۱۰ میلیون و ۳۱۰ هزار تومان

گلکسی A22 (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) چهار میلیون و ۹۴۹ هزار تومان

Galaxy S21 Ultra 5G (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۳۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان

گلکسی A52 (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) هشت میلیون و ۴۹ هزار تومان

Galaxy A03s (ظرفیت ۶۴ گیگابایت) سه میلیون و ۵۸۰ هزار تومان

گلکسی M52 5G (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) هشت میلیون و ۸۰ هزار تومان

گلکسی M12 (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) چهار میلیون و ۶۶۹ هزار تومان

Galaxy S22 Ultra 5G (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۳۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان

قیمت پرفروش ترین گوشی های شیائومی

پوکو ایکس ۳ پرو پرفروش ترین گوشی شیائومی در بازار ایران است. پوکو ایکس ۳ پرو با پردازنده قوی و قیمت مناسب نسبت به رقبای خود بهترین عملکرد پردازنده را در بازه قیمتی شش تا هفت میلیون تومان ارائه می دهد. ردمی نوت ۸ ۲۰۲۰ جدیدترین گوشی وارد شده توسط شیائومی به ایران است و در همین مدت کوتاه توانسته در بین مدل های پرفروش جای بگیرد.

Poco M3، یکی دیگر از گوشی های پرفروش شیائومی، ویژگی های خوبی را نسبت به قیمت خود ارائه می دهد. باتری قوی ویژگی اصلی این میان رده شیائومی است. Mi 10T Lite 5G با پشتیبانی از نسل پنجم اینترنت یکی از معدود گوشی های میان رده ای است که چنین قابلیتی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

همچنین پوکو اف ۳ پرفروش ترین مدل چینی محسوب می شود و رقیبی سرسخت برای مدل های میان رده سامسونگ محسوب می شود. دلیل استقبال ایرانی ها از این مدل می تواند سخت افزار قدرتمند و قابلیت آپدیت شدن آن در چند سال آینده باشد.

قیمت پرفروش ترین گوشی های شیائومی

Poco X4 Pro 5G (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) هفت میلیون و ۵۵۰ هزار تومان

پوکو X3 GT (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) هشت میلیون و ۱۷۹ هزار تومان

پوکو ام ۳ (ظرفیت ۶۴ گیگابایت) چهار میلیون و ۵۵۰ هزار تومان

Redmi 9A (ظرفیت ۶۴ گیگابایت) سه میلیون و ۱۳۰ هزار تومان

Poco F3 5G (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۹ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان

ردمی نوت ۱۰ پرو (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) شش میلیون و ۶۹۹ هزار تومان

۱۱T 5G (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۱۰ میلیون و ۵۱۹ هزار تومان

Lite 5G NE 11 (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) ۹ میلیون و ۱۸۹ هزار تومان

POCO M4 Pro 5G (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) شش میلیون و ۳۰۵ هزار تومان

ردمی ۱۰ (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) چهار میلیون و ۵۹۹ هزار تومان

قیمت پرفروش ترین گوشی های آیفون

آیفون SE مدل ۲۰۲۰ ارزان ترین مدل اپل در بازار موبایل ایران است. مدلی که ظاهری شبیه به آیفون ۸ دارد اما از سخت افزار قوی تری بهره می برد. پس از آیفون SE مدل ۲۰۲۰، آیفون ۱۲ پرو مکس دومین مدل محبوب اپل در ایران است. با گذشت یک سال از عرضه آیفون ۱۲ پرو مکس، طرفداران آن همچنان برای این مدل هزینه زیادی می پردازند. آیفون ۱۳ جدیدترین مدل ارائه شده توسط اپل در بازار جهانی است.

به گزارش صدای ایران، نسخه های مختلف آیفون ۱۳ به محض ورود به بازار ایران طرفداران خاص خود را پیدا کردند. آیفون ۱۳ پرو مکس با دوربینی بهتر از نسخه ۱۳ در بازار است. آیفون ۱۲ مینی توسط اپل برای جلب رضایت طرفداران سنتی آیفون، به ویژه خریدارانی که طرفداران گوشی هایی با صفحه نمایش کوچکتر از شش اینچ بودند، عرضه شد. آیفون ۱۲ مینی در حال حاضر محبوبیت بیشتری نسبت به آیفون ۱۳ مینی دارد و نام آن در بین مدل های پرفروش اپل قرار دارد.

قیمت پرفروش ترین گوشی های آیفون

آیفون ۱۳ (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) ۳۷ میلیون و ۳۹۹ هزار تومان

آیفون ۱۳ پرو (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۴۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان

آیفون ۱۳ پرو مکس (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۵۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان