قیمت گوشی امروز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ می باشدبر اساس گزارش ها صدای ایران، قیمت آیفون ۱۳ با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت امروز سه شنبه ۶ تیر ۱۴۰۱ به ۳۸ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان رسید.آیفون ۱۳ پرو با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت به ۴۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسید. قیمت آیفون ۱۳ پرو مکس با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت به ۵۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید.

قیمت شیائومی POCO X3 GT با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت به هشت میلیون و ۹۶۰ هزار تومان رسید. REDMI 9A با ظرفیت ۶۴ گیگابایت به سه میلیون و ۱۳۳ هزار تومان رسید. POCO M4 Pro با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت امروز شش میلیون و ۶۹ هزار تومان شد.

قیمت گوشی سامسونگ A22 با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت به ۴ میلیون و ۹۴۹ هزار تومان رسید. A52 با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت امروز هفت میلیون و ۹۵۷ هزار تومان شد. S22 Ultra 5G با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت به ۳۵ میلیون و ۴۴۹ هزار تومان رسید. S21 Ultra 5G با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت امروز ۳۲ میلیون و ۸۹۹ هزار تومان شد.

قیمت روز گوشی های پرفروش سامسونگ

به گزارش فرارو، گلکسی A12 پرفروش ترین گوشی فعلی سامسونگ در بازار موبایل ایران است و کمترین قیمت را در بین مدل های محبوب این برند دارد. گلکسی A22 با ۱۲۸ گیگابایت فضای ذخیره سازی پس از گلکسی A12 دومین مدل کره ای محبوب در ایران است.

گلکسی اس ۲۰ FE نسخه حرفه ای از مدل پرچمدار گلکسی اس ۲۰ است و با گذشت بیش از یک سال از عرضه آن، همچنان محبوب ترین گوشی میان رده سامسونگ در بازار ایران است. در میان دیگر مدل های میان رده سامسونگ، گلکسی A72 و گلکسی A52 نیز با استقبال خوبی مواجه شده اند که نام این مدل ها در لیست زیر قابل مشاهده است.

همچنین گلکسی A52s 5G با پردازنده ارتقا یافته در مقایسه با A52 می تواند رقیب قدرتمندی برای Galaxy S20 FE، Galaxy A72 و Galaxy A52 باشد. گلکسی M31 برای کاربرانی که به باتری گوشی علاقه زیادی دارند نیز گزینه خوبی است. M31 با باتری ۶۰۰۰ میلی آمپر ساعتی نیاز به خرید پاوربانک برای استفاده روزمره را از بین می برد.

S21 Ultra 5G تنها پرچمدار سامسونگ در لیست پرفروش ترین های این برند در بازار ایران است. قابلیت استفاده از نسل پنجم اینترنت همراه، پردازنده قدرتمند، دوربین با کیفیت و نمایشگر قدرتمند باعث می شود تا کاربران این گوشی گران قیمت از استفاده روزمره، بازی های سنگین و استفاده طولانی مدت راضی باشند.

قیمت پرفروش ترین های سامسونگ

گلکسی A12 (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) ۴ میلیون و ۷۴۴ هزار تومان

گلکسی A32 (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) شش میلیون و ۹۹ هزار تومان

Galaxy A52s 5G (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) ۱۰ میلیون و ۱۲۹ هزار تومان

گلکسی A22 (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) ۴ میلیون و ۹۴۹ هزار تومان

Galaxy S21 Ultra 5G (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۳۲ میلیون و ۸۹۹ هزار تومان

گلکسی A52 (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) هفت میلیون و ۹۵۷ هزار تومان

گلکسی A03s (ظرفیت ۶۴ گیگابایت) سه میلیون و ۳۹۹ هزار تومان

گلکسی M52 5G (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) هشت میلیون و ۱۳۰ هزار تومان

گلکسی M12 (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) ۴ میلیون و ۶۹۹ هزار تومان

Galaxy S22 Ultra 5G (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۳۵ میلیون و ۴۴۹ هزار تومان

قیمت روز پرفروش ترین گوشی های شیائومی

پوکو ایکس ۳ پرو پرفروش ترین گوشی شیائومی در بازار ایران است. پوکو ایکس ۳ پرو با پردازنده قوی و قیمت مناسب نسبت به رقبای خود بهترین عملکرد پردازنده را در بازه قیمتی شش تا هفت میلیون تومان ارائه می دهد. ردمی نوت ۸ ۲۰۲۰ نیز جدیدترین گوشی وارد شده توسط شیائومی به ایران است و در همین مدت کوتاه توانسته خود را در بین مدل های پرفروش جای دهد.

پرفروش‌ترین گوشی شیائومی Poco M3 ارزش پولی خوبی ارائه می‌دهد. باتری قوی ویژگی اصلی این میان رده شیائومی است. Mi 10T Lite 5G یکی از معدود گوشی های میان رده ای است که از نسل پنجم اینترنت موبایل پشتیبانی می کند.

Poco F3 همچنین گران ترین مدل چینی پرفروش و رقیب سرسخت میان رده سامسونگ است. دلیل استقبال ایرانی ها از این مدل می تواند سخت افزار قدرتمند آن و قابلیت ارتقا آن در چند سال آینده باشد.

قیمت گوشی های پرفروش شیائومی

Poco X4 Pro 5G (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) شش میلیون و ۸۹۹ هزار تومان

پوکو X3 GT (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) هشت میلیون و ۹۶۰ هزار تومان

Poco M3 (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) ۵ میلیون و ۴۹۰ هزار تومان

Redmi 9A (ظرفیت ۶۴ گیگابایت) سه میلیون و ۱۳۳ هزار تومان

Poco F3 5G (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) هفت میلیون و ۹۷۰ هزار تومان

ردمی نوت ۱۰ پرو (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) شش میلیون و ۶۳۰ هزار تومان

۱۱T 5G (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۱۰ میلیون و ۵۱۹ هزار تومان

Lite 5G NE 11 (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) ۹ میلیون و ۱۵۵ هزار تومان

POCO M4 Pro 5G (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) شش میلیون و ۶۹ هزار تومان

Redmi 10 (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) ۴ میلیون و ۴۴۹ هزار تومان

قیمت پرفروش ترین صفحه آیفون

آیفون اس ای مدل ۲۰۲۰ ارزان ترین مدل اپل در بازار موبایل ایران است. مدلی که شبیه آیفون ۸ است اما از سخت افزار قدرتمندتری بهره می برد. پس از آیفون SE مدل ۲۰۲۰، آیفون ۱۲ پرومکس دومین مدل محبوب اپل در ایران است. با گذشت یک سال از عرضه آیفون ۱۲ پرو مکس، طرفداران آن همچنان برای این مدل هزینه زیادی می پردازند. آیفون ۱۳ جدیدترین مدل عرضه شده توسط اپل در بازار جهانی است.

نسخه های مختلف آیفون ۱۳ به محض ورود به بازار ایران طرفداران خود را پیدا کردند. آیفون ۱۳ پرومکس با دوربینی بهتر از نسخه ۱۳ در بازار موجود است. آیفون ۱۲ مینی توسط اپل برای جلب رضایت طرفداران سنتی آیفون به خصوص خریدارانی که طرفداران گوشی هایی با صفحه نمایش کوچکتر از شش اینچ بودند، معرفی شد. آیفون ۱۲ مینی در حال حاضر از محبوبیت بیشتری نسبت به آیفون ۱۳ مینی برخوردار است و نام آن در میان پرفروش ترین مدل های اپل قرار دارد.

قیمت پرفروش ترین گوشی های آیفون

آیفون ۱۳ (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) ۳۸ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان

آیفون ۱۳ پرو (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۴۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان

آیفون ۱۳ پرو مکس (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۵۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان