قیمت گوشی امروز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ استبه گزارش صدای ایران، قیمت آیفون ۱۳ پرو امروز پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۱ به ۵۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و قیمت گوشی سامسونگ A52 به ۸ میلیون و ۲۹۵ هزار تومان رسید.

قیمت آیفون ۱۳ با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت امروز پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۱ به ۳۸ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان رسید آیفون ۱۳ پرو با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت امروز ۵۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان بود. قیمت آیفون ۱۳ پرو مکس با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت امروز به ۵۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسید.

قیمت شیائومی ردمی نوت ۱۰ پرو با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت امروز به هفت میلیون و ۶۴ هزار تومان رسید. POCO M3 با ظرفیت ۶۴ گیگابایت امروز ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و POCO C31 با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت امروز ۳ میلیون و ۵۷۰ هزار تومان معامله شد.

قیمت گوشی سامسونگ A22 با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت به پنج میلیون و ۲۰ هزار تومان و قیمت گوشی سامسونگ M52 با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت امروز به هشت میلیون و ۲۱۹ هزار تومان رسید.

قیمت پرفروش ترین گوشی های سامسونگ
به گزارش فرارو، گلکسی A12 پرفروش‌ترین گوشی کنونی سامسونگ در بازار موبایل ایران است و کمترین قیمت را در بین مدل‌های محبوب این برند دارد. همچنین گلکسی A22 دومین مدل محبوب کره ای ها در ایران پس از گلکسی A12 با حافظه ذخیره سازی ۱۲۸ گیگابایتی است.

گلکسی اس ۲۰ اف ای نسخه ای طرفدار از مدل پرچمدار گلکسی اس ۲۰ است و با گذشت بیش از یک سال از عرضه آن، همچنان محبوب ترین گوشی میان رده سامسونگ در بازار ایران است. در میان سایر مدل های میان رده سامسونگ، گلکسی A72 و گلکسی A52 نیز با استقبال خوبی مواجه شده اند و نام این مدل ها در لیست زیر قابل مشاهده است.

همچنین گلکسی A52s 5G با پردازنده ارتقا یافته در مقایسه با مدل A52 می تواند رقیب قدرتمندی برای Galaxy S20 FE، Galaxy A72 و Galaxy A52 باشد. همچنین گلکسی M31 برای کاربرانی که وسواس زیادی نسبت به باتری گوشی دارند گزینه مناسبی است. M31 با باتری ۶۰۰۰ میلی آمپر ساعتی شما را از خرید پاوربانک برای استفاده روزانه بی نیاز می کند.

S21 Ultra 5G تنها پرچمدار سامسونگ در لیست پرفروش های این برند در بازار ایران است. امکان استفاده از نسل پنجم اینترنت همراه، پردازنده قوی، دوربین با کیفیت و نمایشگر قدرتمند، کاربران این گوشی گران قیمت را برای استفاده روزانه، بازی های سنگین و استفاده طولانی مدت راضی می کند.

قیمت پرفروش ترین گوشی های سامسونگ

گلکسی A12 (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) چهار میلیون و ۹۳۵ هزار تومان
گلکسی A32 (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) شش میلیون و ۸۹ هزار تومان
Galaxy A52s 5G (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) ۱۰ میلیون و ۴۹ هزار تومان
گلکسی A22 (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) پنج میلیون و ۲۰ هزار تومان
Galaxy S21 Ultra 5G (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۳۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان
گلکسی A52 (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) هشت میلیون و ۲۹۵ هزار تومان
Galaxy A03s (ظرفیت ۶۴ گیگابایت) سه میلیون و ۷۷۲ هزار تومان
گلکسی M52 5G (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) هشت میلیون و ۲۱۹ هزار تومان
گلکسی M12 (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) چهار میلیون و ۷۹۹ هزار تومان
Galaxy S22 Ultra 5G (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۳۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان

قیمت پرفروش ترین گوشی های شیائومی
پوکو ایکس ۳ پرو پرفروش ترین گوشی شیائومی در بازار ایران است. پوکو ایکس ۳ پرو با پردازنده قوی و قیمت مناسب نسبت به رقبای خود بهترین عملکرد پردازنده را در بازه قیمتی شش تا هفت میلیون تومان ارائه می دهد. ردمی نوت ۸ ۲۰۲۰ جدیدترین گوشی وارد شده توسط شیائومی به ایران است و در همین مدت کوتاه توانسته در بین مدل های پرفروش جای بگیرد.

Poco M3، یکی دیگر از گوشی های پرفروش شیائومی، ویژگی های خوبی را نسبت به قیمت خود ارائه می دهد. باتری قوی ویژگی اصلی این میان رده شیائومی است. Mi 10T Lite 5G با پشتیبانی از نسل پنجم اینترنت یکی از معدود گوشی های میان رده ای است که چنین قابلیتی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

همچنین پوکو اف ۳ پرفروش ترین مدل چینی محسوب می شود و رقیبی سرسخت برای مدل های میان رده سامسونگ محسوب می شود. دلیل استقبال ایرانی ها از این مدل می تواند سخت افزار قدرتمند و قابلیت آپدیت شدن آن در چند سال آینده باشد.

قیمت پرفروش ترین گوشی های شیائومی

Poco X4 Pro 5G (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) هفت میلیون و ۱۲۹ هزار تومان
پوکو X3 GT (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۹ میلیون و ۲۰۴ هزار تومان
پوکو ام ۳ (ظرفیت ۶۴ گیگابایت) چهار میلیون و ۶۰۰ هزار تومان
Redmi 9A (ظرفیت ۶۴ گیگابایت) دو میلیون و ۹۸۹ هزار تومان
پوکو C31 (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) سه میلیون و ۵۷۰ هزار تومان
ردمی نوت ۱۰ پرو (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) هفت میلیون و ۶۴ هزار تومان
۱۱T 5G (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۱۰ میلیون و ۵۹۹ هزار تومان
Lite 5G NE 11 (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) ۹ میلیون و ۲۳۰ هزار تومان
POCO M4 Pro 5G (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) شش میلیون و ۳۱۹ هزار تومان
ردمی ۱۰ (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) چهار میلیون و ۵۷۹ هزار تومان

قیمت پرفروش ترین گوشی های آیفون
آیفون SE مدل ۲۰۲۰ ارزان ترین مدل اپل در بازار موبایل ایران است. مدلی که ظاهری شبیه به آیفون ۸ دارد اما از سخت افزار قوی تری بهره می برد. بعد از آیفون SE مدل ۲۰۲۰، آیفون ۱۲ پرو مکس دومین مدل محبوب اپل در ایران است. با گذشت یک سال از عرضه آیفون ۱۲ پرو مکس، طرفداران آن همچنان برای این مدل هزینه زیادی می پردازند. آیفون ۱۳ جدیدترین مدل ارائه شده توسط اپل در بازار جهانی است.

به گزارش فرارو، نسخه های مختلف آیفون ۱۳ به محض ورود به بازار ایران طرفداران خاص خود را پیدا کردند. آیفون ۱۳ پرو مکس با دوربینی بهتر از نسخه ۱۳ در بازار است. آیفون ۱۲ مینی برای جلب رضایت طرفداران سنتی آیفون به خصوص خریدارانی که طرفدار گوشی هایی با صفحه نمایش کوچکتر از شش اینچ بودند توسط اپل عرضه شد. آیفون ۱۲ مینی در حال حاضر محبوبیت بیشتری نسبت به آیفون ۱۳ مینی دارد و نام آن در بین مدل های پرفروش اپل قرار دارد.

قیمت پرفروش ترین گوشی های آیفون

آیفون ۱۳ (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) ۳۸ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان
آیفون ۱۳ پرو (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۵۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان
آیفون ۱۳ پرو مکس (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۵۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان