رژیم لاغری سریع

قیمت گوشی امروز ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱


به گزارش صدای ایران،قیمت گوشی آیفون ۱۳ امروز پنجشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ به ۳۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید. آیفون ۱۳ پرو با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت امروز ۴۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و گوشی آیفون ۱۳ پرو مکس با ظرفیت ذخیره سازی ۲۵۶ گیگابایت به ۴۷ میلیون و ۷۹۹ هزار تومان رسید.

 قیمت گوشی سامسونگ A22 با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت امروز پنج میلیون و ۶۸۵ هزار تومان و A52 با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت امروز هفت میلیون و ۸۰۹ هزار تومان رسید. M12 امروز چهار میلیون و ۴۳۵ هزار تومان و M52 5G ۹ میلیون و ۴۲۰ هزار تومان به فروش رسید.

قیمت گوشی شیائومی POCO M3 با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت به چهار میلیون و ۸۲۰ هزار تومان، POCO X3 PRO با ظرفیت ذخیره سازی ۲۵۶ گیگابایت امروز هشت میلیون و ۴۴۰ هزار تومان و POCO M4 Pro با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت امروز پنج میلیون و ۲۹۹ هزار تومان بود.

قیمت  روز گوشی‌های پرفروش سامسونگ

به گزارش فرارو، گلکسی A12 پرفروش‌ترین گوشی فعلی سامسونگ در بازار موبایل ایران است و بین مدل‌های محبوب این برند کمترین قیمت را دارد. گلکسی A22 نیز با حافظه ذخیره سازی ۱۲۸ گیگابایت پشت سر گلکسی A12 دومین مدل محبوب کره‌ای‌ها در ایران محسوب می‌شود.

گلکسی S20 FE نسخه طرفداری از مدل پرچمدار گلکسی S20 است و با گذشت بیش از یک سال از زمان عرضه، هنوز محبوب‌ترین گوشی میان‌رده سامسونگ در بازار ایران به شمار می‌رود. بین دیگر مدل‌های میان‌رده سامسونگ، گلکسی A72 و گلکسی A52 نیز با استقبال خوبی روبرو شده اند و نام این مدل‌ها در فهرست زیر دیده می‌شود.

همچنین گلکسی A52s 5G با پردازنده ارتقا یافته نسبت به مدل A52 می‌تواند رقیبی قدرتمندی برای گلکسی S20 FE، گلکسی A72  وگلکسی A52 باشد. همچنین گلکسی M31 برای کاربرانی که وسواس زیادی بابت باتری گوشی دارند، انتخاب خوبی محسوب می‌شود. M31 با داشتن باتری شش هزار میلی آمپری، نیاز شما را از خرید پاور بانک برای استفاده‌های روزمره از بین خواهد برد.

S21 Ultra 5G  تنها پرچمدار سامسونگ در لیست پرفروش‌های این برند در بازار ایران است. امکان استفاده از اینترنت همراه نسل پنجم، پردازنده قوی، دوربین با کیفیت و نمایشگر قدرتمند باعث می‌شود کاربران این گوشی گرانقیمت برای استفاده روزمره، بازی‌های سنگین و استفاده طولانی مدت راضی باشند.

قیمت گوشی های پرفروش سامسونگ

گلکسی A12 (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) چهار میلیون و ۲۵۹ هزار تومان

گلکسی A32 (ظرفیت۱۲۸ گیگابایت) هفت میلیون و ۶۹ هزار تومان

گلکسی A52s 5G (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) ۱۰ میلیون و ۸۴۵ هزار تومان

گلکسی A22 (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) پنج میلیون و ۶۸۵ هزار تومان

گلکسی S21 FE 5G (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۱۶ میلیون و ۹۸۰ هزار تومان

گلکسی  A52 (ظرفیت  ۱۲۸ گیگابایت) هفت میلیون و ۸۰۹ هزار تومان

گلکسی  A03s (ظرفیت  ۶۴ گیگابایت) سه میلیون و ۷۴۸ هزار تومان

گلکسی   M52 5G (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) ۹ میلیون و ۴۲۰ هزار تومان

گلکسی   M12 (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) چهار میلیون و ۴۳۵ هزار تومان

گلکسی NOTE 20 Ultra (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۲۹ میلیون و ۶۹۰ هزار تومان

قیمت  روز گوشی‌های پرفروش شیائومی

Poco X3 Pro  پرفروش‌ترین گوشی شیائومی و بازار ایران است. Poco X3 Pro با داشتن پردازنده قوی و قیمت مناسب نسبت به رقبایش بهترین عملکرد پردازنده را در بازه قیمت شش تا هفت میلیون تومان ارائه می‌دهد. Redmi Note 8 2020 نیز جدیدترین گوشی وارد شده به ایران توسط شیائومی است و ظرف همین مدت کوتاه توانسته برای خودش جایی بین مدل های پرفروش دست و پا کند.

Poco M3 دیگر گوشی پرفروش شیائومی امکانات خوبی نسبت به قیمتش ارائه می‌کند. باتری قوی، ویژگی اصلی این میان‌رده شیائومی است. Mi 10T Lite 5G با پشتیبانی از نسل پنجم اینترنت همراه از معدود گوشی های میان‌رده‌ای است که چنین قابلیتی را در اختیار کابر قرار می‌دهد.

همچنین Poco F3 گران‌ترین مدل پرفروش چینی‌ها محسوب می‌شود و رقیب گردن‌کلفتی برای میان‌رده‌های سامسونگ به شمار می‌رود. دلیل استقبال ایرانی‌ها از این مدل، می‌تواند سخت افزار قدرتمند و قابلیت به روز رسانی آن تا چند سال آینده باشد.

قیمت گوشی های پرفروش شیائومی

Poco X3 Pro (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) هشت میلیون و ۴۴۰ هزار تومان

Poco X3 (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) هفت میلیون و ۷۸۵ هزار تومان

Poco M3 (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) چهار میلیون و ۸۲۰ هزار تومان

Redmi 9A (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) سه میلیون و ۶۵۰ هزار تومان

Poco F3 5G (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) هشت میلیون و ۶۰۰ هزار تومان

Redmi Note 10 Pro (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) هفت میلیون و ۴۹۹ هزار تومان

۱۱T  ۵G(ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۱۰ میلیون و ۴۹۹ هزار تومان

Lite 5G NE 11(ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۹ میلیون و ۲۴۴ هزار تومان

POCO M4 Pro 5G (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) پنج میلیون و ۲۹۹ هزار تومان

Redmi 10 (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) پنج میلیون و ۶۵۰ هزار تومان

قیمت روز گوشی های پرفروش آیفون

آیفون SE مدل ۲۰۲۰ ارزان‌ترین مدل پرفروش اپل در بازار موبایل ایران است. مدلی که با ظاهری شبیه به آیفون هشت دارد اما از سخت‌افزار قوی‌تری در آن استفاده شده است. بعد از آیفون SE مدل ۲۰۲۰، آیفون ۱۲ پرومکس دومین مدل محبوب اپل در ایران محسوب می‌شود. با گذشت یک سال از زمان عرضه آیفون ۱۲ پرو مکس، هنوز طرفدارانش بابت این مدل پول زیادی می‌پردازند. آیفون ۱۳ آخرین مدل ارائه شده توسط اپل در بازار جهانی است.

به گزارش صدای ایران، نسخه‌های مختلف آیفون ۱۳ به محض ورود به بازار ایران طرفداران خودشان خود را پیدا کردند. آیفون ۱۳ پرومکس با دوربین بهتر نسبت به نسخه ۱۳ در بازار حضور دارد. آیفون ۱۲ مینی توسط اپل عرضه شد تا هواداران سنتی آیفون به ویژه خریدارانی که طرفداران گوشی‌هایی با صفحه نمایش کوچک‌تر از شش اینچ بودند را راضی نگه دارد. آیفون ۱۲ مینی هم فعلا نسبت به آیفون ۱۳ مینی استقبال بیشتری داشته و اسم آن بین مدل‌های پرفروش اپل قرار گرفته است.

قیمت گوشی های پرفروش آیفون

آیفون SE مدل ۲۰۲۲(ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) ۱۶ میلیون و ۹۸۹ هزار تومان

آیفون ۱۳ (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) ۳۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

آیفون ۱۳ پرو (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۴۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان

آیفون ۱۳ پرو مکس (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۴۷ میلیون و ۷۹۹ هزار تومان