قیمت گوشی امروز ۱۰ سپتامبر ۱۴۰۱ (سامسونگ، شیائومی، آیفون)گزارش کردن صدای ایرانقیمت گوشی A32 5G امروز از سوی فروشندگان تلفن همراه حداقل شش میلیون و ۷۰۰ هزار تومان اعلام شد. نسخه ۴G گوشی A32 با ۱۲۸ گیگابایت فضای ذخیره سازی و ۶ گیگابایت حافظه موقت که در بین مدل های پرفروش سامسونگ به چشم می خورد و قیمت آن امروز به شش میلیون و ۳۶۰ هزار تومان رسید. گلکسی A13 با فضای ذخیره سازی ۱۲۸ گیگابایتی و حافظه موقت ۸ گیگابایتی در آخرین روز هفته حدود پنج میلیون و ۸۰۰ دستگاه فروخته شد. البته خریداران گلکسی A13 ترجیح می دهند نسخه ۶۴ گیگابایتی را با ۴ گیگابایت حافظه موقت خریداری کنند و قیمت آن امروز به چهار میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسید.

گوشی پوکو ایکس ۴ پرو که طی روزهای گذشته ارقام بالای ۹ میلیون را تجربه کرده بود امروز به قیمت ۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به فروش رسید. ما Redmi 9A را به عنوان یکی از ارزان ترین مدل های محبوب شیائومی می شناسیم. قیمت نسخه ۳۲ گیگابایتی Redmi 9A امروز با میانگین قیمت دو میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به فروش رسید.

آیفون ۱۳ پرو مکس نسخه ۱ ترابایتی گران ترین گوشی بازار است. ۷۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. با این حال، فروشندگان موبایل می گویند که نسخه ۲۵۶ گیگابایتی آیفون ۱۳ پرو مکس فروش بیشتری دارد. قیمت آیفون ۱۳ پرو مکس نسخه ۲۵۶ گیگابایتی امروز به ۵۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسید.

قیمت روز گوشی های سامسونگ

گلکسی A13 پرفروش ترین گوشی سامسونگ در بازار موبایل ایران است. رتبه دوم متعلق به گلکسی A32 است. این گوشی با حداکثر حافظه ۱۲۸ گیگابایتی و حافظه موقت ۶ گیگابایتی در بازار بیشتر پسندیده شده است.

گلکسی A53 با نسل پنجم تلفن های همراه سازگار است و جایگزین A52s می شود، اما قیمت آن تقریبا دو برابر گوشی های قبلی است. گلکسی A23، گلکسی M32 و گلکسی M12 را از دیگر گوشی های پرفروش برند سامسونگ می شناسیم. نسخه گلکسی A73 سازگار با ۵G با وجود قیمتی در حدود ۱۲ میلیون تومان از شانس زیادی در بازار برخوردار است. نسخه های سازگار با ۵G گلکسی M33 و A33 جزو پرفروش ترین گوشی های سامسونگ هستند.

گلکسی اس ۲۲ FE 5G با ۸ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت فضای ذخیره سازی یکی از گوشی هایی است که خریداران باید برای خرید آن هزینه بیشتری بپردازند. این گوشی ذاتاً یک قاتل پرچمدار است. این بدان معناست که ویژگی های گوشی های پرچمدار مانند دوربین باکیفیت را با قیمت کمتری ارائه می کند. نسخه گلکسی اس ۲۲ اولترا ممکن است قیمت ترسناکی داشته باشد، اما بررسی ها نشان می دهد که یکی از پرفروش ترین گوشی های سامسونگ است. برای نسخه ارزان‌تر، Galaxy S22 5G را بررسی کنید.

قیمت روز گوشی های سامسونگ

Galaxy A13 64+4

چهار میلیون و ۴۰۰ هزار تومان

Galaxy A32 128+6

شش میلیون و ۳۶۰ هزار تومان

Galaxy A53 5G 256+6

۱۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان

Galaxy A23 128+4

پنج میلیون و ۷۰۰ هزار تومان

Galaxy M32 128+6

شش میلیون تومان

Galaxy M12 64+6

چهار میلیون و ۲۵۰ هزار تومان

Galaxy A73 5G 128+8

۱۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان

Galaxy S22 Ultra 5G 256+12

۴۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان

Galaxy S21 FE 5G 256+8

۱۹ میلیون و ۷۴۰ هزار تومان

Galaxy S22 5G 256+8

۲۹ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان

قیمت امروز پرفروش ترین گوشی های شیائومی

به گزارش صدای ایران، ردمی نوت ۱۱ پرفروش ترین گوشی شیائومی در بازار ایران است. این موبایل با ۶ گیگابایت حافظه موقت و فضای ذخیره سازی ۱۲۸ گیگابایتی طرفداران زیادی دارد. در وهله دوم شاهد نام Poco X4 Pro نسخه سازگار با ۵G هستیم. خریداران این گوشی ترجیح می دهند به سراغ مدل مجهز به حافظه موقت ۸ گیگابایتی و فضای ذخیره سازی ۲۵۶ گیگابایتی بروند. نوت ۱۱s سومین گوشی پرفروش شیائومی در بازار ایران است.

از جمله پرفروش ترین گوشی های شیائومی باید به شیائومی ۱۱ لایت ۵G NE اشاره کرد. کمی قدیمی شده است اما به دلیل سخت افزار قدرتمند، ظاهر زیبا و قیمت مناسب همچنان محبوبیت خود را در بازار ایران حفظ کرده است. این گوشی به دلیل ضخامت کم، بیشتر برای خانم ها پیشنهاد می شود. در حال حاضر گران ترین گوشی شیائومی در بازار ایران Mi 11 Ultra است. شیائومی ۱۲ پرو و ​​شیائومی ۱۲ هر دو بیش از ۲۰ میلیون قیمت دارند. شیائومی ۱۲x رقیب گلکسی اس ۳۲ FE است و با همین قیمت به فروش می رسد. از گوشی های ارزان قیمت شیائومی باید به Redmi 9A، Poco C31، Redmi 9C و Poco 31 اشاره کرد که قیمت آن ها بین ۲.۵ تا ۳.۵ میلیون تومان است.

قیمت امروز پرفروش ترین گوشی های شیائومی

Redmi Note 11 128+6

پنج میلیون و ۷۳۰ هزار تومان

Poco X4 Pro 5G 256+8

هشت میلیون و ۸۰۰ میلیون تومان

Redmi Note 11S 128+8

شش میلیون و ۸۴۰ هزار تومان

Poco X4 Pro 5G 128+6

هفت میلیون و ۸۶۰ هزار تومان

Xiaomi 11 Lite 5G NE 128+8

هشت میلیون و ۳۰۰ هزار تومان

Redmi 9A 32+2

دو میلیون و ۸۰۰ هزار تومان

Xiaomi 11T Pro 256+8

۱۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان

Mi 11 Ultra 512 + 12

۳۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان

قیمت روز گوشی های آیفون

آیفون ۱۳ پرو مکس نسخه ۲۵۶ گیگابایتی امروز به قیمت تقریبی ۵۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان فروخته شد. البته گران ترین نسخه آیفون ۱۳ که فضای ذخیره سازی یک ترابایتی دارد امروز ۷۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت داشت. رد پای آیفون ۱۱ همچنان در بین مدل های پرفروش اپل دیده می شود. قیمت آیفون ۱۱ امروز از سوی فروشندگان ۲۷ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان اعلام شد.

قیمت روز پرفروش ترین گوشی های آیفون

مدل

قیمت

iPhone SE 2022 128+4

۱۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

iPhone 13 ProMax 256+6

۵۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان

آیفون ۱۳ ۱۲۸+۶

۳۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

آیفون ۱۳ پرو ۲۵۶+۶

۴۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان

iPhone 13 ProMax 128+6

۴۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

آیفون ۱۱ ۱۲۸+۴

۲۷ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان

آیفون ۱۳ ۲۵۶+۴

۴۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان