قیمت گوشی امروز ۱ مرداد ۱۴۰۱گزارش کردن صدای ایرانقیمت آیفون ۱۳ با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت امروز به ۴۲ میلیون تومان رسید. قیمت آیفون ۱۳ با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت به ۴۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید. آیفون ۱۳ پرو با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت به ۵۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و قیمت آیفون ۱۳ پرو مکس با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت به ۵۷ میلیون و ۲۹۹ هزار تومان رسید. قیمت گوشی شیائومی POCO X4 Pro با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت امروز به هشت میلیون و ۹۱۰ هزار تومان رسید. POCO X4 Pro با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت به هفت میلیون و ۶۹۹ هزار تومان و قیمت MI 11T Pro با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت به ۱۲ میلیون و ۳۹۹ هزار تومان رسید. قیمت گوشی سامسونگ A53 5G با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت به ۱۱۳۲۰۰۰۰ تومان رسید. سامسونگ M12 با ظرفیت ۶۴ گیگابایت امروز چهار میلیون و ۲۹۹ هزار تومان و سامسونگ M32 با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت امروز پنج میلیون و ۵۹۹ هزار تومان بود.

قیمت روز گوشی های سامسونگ

گلکسی A13 پرفروش ترین گوشی سامسونگ در بازار موبایل ایران است. نسخه ۶۴ گیگابایتی این گوشی که مجهز به حافظه موقت ۴ گیگابایتی است حدود چهار میلیون تومان قیمت دارد. رتبه دوم متعلق به گلکسی A32 است. این گوشی با حداکثر حافظه ۱۲۸ گیگابایتی و حافظه موقت ۶ گیگابایتی در بازار بیشتر پسندیده شده است.

نسخه گلکسی A53 سازگار با نسل پنجم تلفن های همراه به تازگی جایگزین A52s شده است، اما قیمت آن تقریبا دو برابر گوشی های قبلی است. گلکسی A23، گلکسی M32 و گلکسی M12 را از دیگر گوشی های پرفروش برند سامسونگ می شناسیم. نسخه سازگار گلکسی A73 با ۵G با وجود قیمتی در حدود ۱۲ میلیون تومان از شانس زیادی در بازار برخوردار است. نسخه های سازگار با ۵G گلکسی M33 و A33 جزو پرفروش ترین گوشی های سامسونگ هستند.

گلکسی اس ۲۱ FE 5G با ۸ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت فضای ذخیره سازی یکی از گوشی هایی است که خریداران باید برای خرید آن هزینه بیشتری بپردازند. این گوشی ذاتاً یک قاتل پرچمدار است. این بدان معناست که ویژگی های گوشی های پرچمدار مانند دوربین باکیفیت را با قیمت کمتری ارائه می کند. نسخه گلکسی اس ۲۲ اولترا ممکن است قیمت ترسناکی داشته باشد، اما بررسی ها نشان می دهد که یکی از پرفروش ترین گوشی های سامسونگ است. برای نسخه ارزان‌تر، Galaxy S22 5G را بررسی کنید.

قیمت پرفروش ترین گوشی های سامسونگ

Galaxy A13 64+4 چهار میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

گلکسی A32 128+6 شش میلیون و ۳۹۹ هزار تومان

Galaxy A53 5G 256+6 11 میلیون و ۳۲۰ هزار تومان

گلکسی A23 128+4 پنج میلیون و ۳۵۵ هزار تومان

گلکسی M32 128+6 پنج میلیون و ۵۹۹ هزار تومان

گلکسی M12 64+6 چهار میلیون و ۲۹۹ هزار تومان

Galaxy A73 5G 128+8 12 میلیون و ۶۶۹ هزار تومان

Galaxy S22 Ultra 5G 256+12 38 میلیون و ۴۹۹ هزار تومان

Galaxy S21 FE 5G 256+8 18 میلیون و ۶۰۰ هزار تومان

Galaxy S22 5G 256+8 27 میلیون و ۳۹۹ هزار تومان

قیمت امروز پرفروش ترین گوشی های شیائومی

ردمی نوت ۱۱ پرفروش ترین گوشی شیائومی در بازار ایران است. این موبایل با ۶ گیگابایت حافظه موقت و فضای ذخیره سازی ۱۲۸ گیگابایتی طرفداران زیادی دارد. در وهله دوم شاهد نام Poco X4 Pro نسخه سازگار با ۵G هستیم. خریداران این گوشی ترجیح می دهند به سراغ مدلی بروند که مجهز به حافظه موقت ۸ گیگابایتی و فضای ذخیره سازی ۲۵۶ گیگابایتی باشد. نوت ۱۱s سومین گوشی پرفروش شیائومی در بازار ایران است.

به گزارش صدای ایران، در میان گوشی های پرفروش شیائومی باید به شیائومی ۱۱ لایت ۵G NE اشاره کرد. کمی قدیمی شده اما به دلیل سخت افزار قدرتمند، ظاهر زیبا و قیمت مناسب همچنان محبوبیت خود را در بازار ایران حفظ کرده است. این گوشی به دلیل ضخامت کم، بیشتر برای خانم ها پیشنهاد می شود. در حال حاضر گران ترین گوشی شیائومی در بازار ایران Mi 11 Ultra است.

شیائومی ۱۲ پرو و ​​شیائومی ۱۲ هر دو بیش از ۲۰ میلیون قیمت دارند. شیائومی ۱۲x رقیب گلکسی اس ۲۱ FE است و با همین قیمت به فروش می رسد. از گوشی های ارزان شیائومی باید به Redmi 9A، Poco C31، Redmi 9C و Poco 31 اشاره کرد که قیمت آن ها بین ۲.۵ تا ۳.۵ میلیون تومان است.

قیمت پرفروش ترین گوشی های شیائومی

Redmi Note 11 128+6 پنج میلیون و ۶۹۹ هزار تومان

Redmi Note 11S 128+8 شش میلیون و ۵۸۰ هزار تومان

Poco X4 Pro 5G 128+6 هفت میلیون و ۵۷۵ هزار تومان

Xiaomi 11 Lite 5G NE 128+8 هفت میلیون و ۶۹۹ هزار تومان

Redmi 9A 32+2 دو میلیون و ۶۹۹ هزار تومان

Xiaomi 11T Pro 256+8 12 میلیون و ۳۹۹ هزار تومان

Mi 11 Ultra 512+12 35 میلیون و ۳۰۰ هزار تومان

شیائومی ۱۲ پرو ۲۵۶+۱۲ ۲۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان

شیائومی ۱۲x 256+8 16 میلیون و ۴۵۰ هزار تومان

قیمت روز گوشی های آیفون

آیفون یک گوشی اشرافی گران قیمت است که هرکسی به محض اینکه پولی در دست دارد یکی از آن ها را می خرند. جدای از این، چه چیزی می تواند آیفون ۱۳ پرو مکس را با قیمت کف ۵۰ میلیون تومانی با حافظه های ۱۲۸، ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایتی در میان گوشی های پرفروش قرار دهد؟ آیفون ۱۳ پرو و ​​آیفون ۱۳ به دلیل مقرون به صرفه بودن در این لیست قرار گرفته اند اما در حال حاضر برای ساده ترین آیفون ۱۳ باید حداقل ۳۵ تا ۳۷ میلیون تومان هزینه کنید.

آیفون SE مدل ۲۰۲۲ که یک گوشی موبایل اقتصادی است و نقش آیفون ارزان قیمت دنیا را ایفا می کند در ایران حدود ۱۷.۱۶ میلیون تومان ارزش دارد. نمونه هایی از آیفون اس ای آکبند مدل ۲۰۲۰ نیز یافت می شود، اگرچه خرید رسمی آنها به هزینه زیادی نیاز دارد. چون خیلی پیر و دیوانه هستند.

قیمت پرفروش ترین گوشی های آیفون

آیفون SE 2022 128+4 16 میلیون و ۸۹۰ هزار تومان

iPhone 13 ProMax 256+6 57 میلیون و ۲۹۹ هزار تومان

آیفون ۱۳ ۱۲۸+۶ ۴۲ میلیون تومان

آیفون ۱۳ پرو ۲۵۶+۶ ۵۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

iPhone 13 ProMax 128+6 51 میلیون و ۹۰۰ هزار تومان

آیفون ۱۳ ۲۵۶+۴ ۴۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان