قیمت بنزین برایم مهم نیست


هر وقت در اخبار به قیمت بنزین اشاره می شود، متوجه می شوم که عجیب هستم زیرا اینطور نیست. چرا؟

من روزی ۱۵ مایل تا دفتر می رفتم. وانت من با یک رمپ و فضایی برای اسکوتر حرکتی من اصلاح شده است، اما همچنین یک هیبریدی اضافی است. با یک بار شارژ کامل، ۳۳ مایل مسافت را طی می‌کنم (اگر سواری خیلی سخت نباشد و از HVAC استفاده کنم). هنگامی که باتری خالی شد، هنوز یک وانت هیبریدی است، بنابراین من هنوز ۴۰ مایل بر گالن دریافت می کنم. در هوای خوب، می توانم مستقیماً به سر کار بروم و برق کامل را پس بگیرم.

آیا می دانید وقتی از موتور بنزینی استفاده نمی کنید یک مخزن بنزین چقدر می تواند دوام بیاورد؟ ماه ها.

در همین حال مرد خانه به عنوان یک ماشین برقی. گاز ندارد. دود صفر ما یک شارژر سطح ۲ در گاراژ خود نصب کرده ایم که با استفاده از پریز ۲۲۰ نصب شده است. EV به دلیل رفت و آمد دو بار در هفته شارژ می شد. اکنون در زمان کار از خانه، این امر در حال تبدیل شدن به یک امر نادر است. وانت من که باتری بسیار کوچکتری دارد بعد از هر سواری به برق وصل می شود.

البته الان اغلب روزها را در خانه می گذرانم. این کاملاً رویای معمول بازنشستگی نبود، اما همه‌گیری جهانی اینطور نبود. بیرون رفتن به عنوان خانواده معمولاً سؤال این است که “آیا به اسکوتر خودم نیاز دارم”؟ اگر چنین است، ما از مینی ون استفاده می کنیم، اگر نه، از EV استفاده می کنیم. من با چوب زیر بغلم رستوران می کنم. بازی‌های IKEA rides یا Sounders، اما من اسکوتر خودم را می‌خواهم.

آیا بیشتر به دلیل بیماری همه گیر هنوز در خانه هستید یا در حال حرکت هستید؟ چطور است؟

عکس جایزه از روسری ساندرز. لیگ برتر فوتبال (فوتبال به بقیه جهان) روسری دارد. این یک چیز فوتبالی است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر