قتل ۲ دختر و همسر توسط پدر / خودکشی وحشتناک قاتلبه گزارش صدای ایران، شامگاه ششم شهریورماه ۹۵، ماموران کلانتری بهارستان جنوب غرب تهران خبری دریافت کردند مبنی بر اینکه مردی طی یک قتل، همسر ۴۵ ساله و ۲ دختر ۱۲ و ۲۲ ساله خود را به قتل رسانده است. جنایت وحشتناک

دقایقی بعد ماموران به محل جنایت که منزلی در محله صالحیه بود، رفتند و با اجساد قربانیان مواجه شدند و پدر ۴۸ ساله خانواده را که همچنان در آنجا بود دستگیر کردند. در تحقیقات اولیه مشخص شد عامل این جنایت به اعضای خانواده خود مشکوک بوده و به همین دلیل دست به این جنایت زده است.

وی در اعترافات خود گفت: مدت ها بود که این فکر در سرم بود و تصمیم داشتم پس از کشتن اعضای خانواده ام با خوردن اسید خود را بکشم اما موفق به این کار نشدم.

با پایان یافتن تحقیقات مقدماتی، متهم صحنه جنایت را در حضور کارآگاهان بازسازی کرد. او پس از توضیح چگونگی قربانی کردن اعضای خانواده اش، به سراغ شیشه اسید رفت که به گفته خودش قصد خودکشی با آن را داشته است. درب بطری را جلوی ماموران باز کرد و در یک لحظه محتویات آن را بیرون آورد. همه چیز در یک لحظه اتفاق افتاد و با اینکه اقدامات پزشکی برای نجات او انجام شد، جان باخت.