قتل یک زن با ۱۳ ضربه چاقو در دریاچه چیتگر/ قاتل به ترکیه گریختبه گزارش صدای ایران، حل و فصل این پرونده شامگاه چهارشنبه ۳ شهریورماه ۱۳۹۸ در دستور کار ماموران کلانتری ۱۵۴ چیتگر قرار گرفت و رهگذرانی که برای تفریح ​​به دریاچه خلیج فارس رفته بودند شاهد درگیری خونین بین یک دختر و پسر جوان روبروی پارکینگ شمالی این پارک.

دختر جوان سوار تاکسی اینترنتی شد و قصد داشت سوار ماشین شود که پسر جوان جلوی چشمان شاهدان با ضربات چاقو او را متوقف کرد و متواری شد. شاهدان نتوانستند مانع فرار او شوند.

جسد خون آلود شیدا با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد اما ساعتی بعد به دلیل خونریزی شدید جان باخت و جستجو برای یافتن عامل جنایت آغاز شد.

شواهد نشان می داد متهم فراری که رادین نام دارد پس از شنیدن پاسخ منفی دختر مورد علاقه اش او را با چاقو کشته است.

قاتل شیدا به ترکیه می گریزد

در بررسی های بعدی مشخص شد که رادین مخفیانه از کشور فرار کرده و به ترکیه رفته است. شش ماه از جنایت گذشته بود که متهم به ایران بازگشت و دستگیر شد.

وی به قتل دختر مورد علاقه خود اعتراف کرد و در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.

در دادگاه

در ابتدای جلسه اولیای دم درخواست قصاص را مطرح کردند.

سپس متهم به دفاع از خود پرداخت و گفت: من و شیدا مدتی پیش در فضای مجازی با همه آشنا شده بودیم. من عاشقش شدم و ازش خواستگاری کردم. اما فهمیدم که طلاق گرفته و بچه دارد. با این حال به او گفتم که قصد ازدواج با او را دارم و اگر به زندگی قبلی خود برنگردد به زودی از او خواستگاری می کنم و با او ازدواج می کنم. او هم قبول کرد.

وی در تشریح جزئیات این حادثه گفت: آن روز در شرق تهران قرار گذاشتیم و سپس با تاکسی اینترنتی به سمت دریاچه خلیج فارس رفتیم و شام خوردیم. اما آن شب رفتار شیدا عوض شده بود. او یک بار گفت که از ازدواج با من منصرف شده و دیگر نمی خواهد با من ازدواج کند. با شنیدن این حرف عصبانی شدم و سر این موضوع با هم دعوا کردیم. گفت باید پولش را بدهم که قبول نکردم. سوار تاکسی اینترنتی شد و می خواست به خانه شان در کرج برگردد که جلویش را گرفتم. شیدا فریاد فحاشی زد و گفت دیگر نمی خواهد من را ببیند. کنترل اعصابم را از دست داده بودم و با چاقویی که آن روز خریده بودم به او ضربه زدم و سپس فرار کردم.

وی در حالی که سرش را پایین انداخته بود ابراز پشیمانی کرد و گفت: باور کنید شیدا را دوست داشتم و در یک لحظه حرف های او باعث شد کنترل اعصابم را از دست بدهم و او را بکشم. من باور نمی کنم که ۱۳ ضربه چاقو به او زدم. از مرگش متاسفم

در پایان جلسه قضات برای صدور حکم وارد دادگاه شدند.