قتل وحشتناک زن ۵۰ ساله در تهران/ جسدش تکه تکه شد!به گزارش صدای ایران، سه شنبه ۷ تیرماه جاری، کشف جسد مثله شده زنی در حمام منزلش در غرب تهران توسط فرزندش به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد.

با اعلام این خبر محمدجواد شفیعی بازپرس ویژه قتل بازپرس شعبه پنجم دادسرای جرایم جنایی به همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات مقدماتی را آغاز کردند.

تیم جنایی به محض رسیدن به خانه مورد نظر به دستشویی رفتند و با جسد مثله شده زن ۵۰ ساله ای که به قتل رسیده بود مواجه شدند.

به این ترتیب تحقیقات جنایی توسط بازپرس پرونده آغاز و در بررسی های به عمل آمده مشخص شد مقتول به دلیل وسواس و اختلافات دیگر توسط همسرش کشته شده و عامل جنایت پس از ارتکاب این جنایت جسد را مثله کرده است. قسمت هایی از بدن مقتول با چاقوی آشپزخانه.

در ادامه تحقیقات مشخص شد قاتل پس از کشتن همسرش و مثله کردن جسد وی از محل جنایت به مکان نامعلومی متواری شد و پسر مقتول پس از مراجعه به منزل جسد مثله شده مادرش را مشاهده و موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کرد.

تحقیق کشف ابعاد پنهان پرونده توسط محمدجواد شفیعی; بازپرس ویژه قتل در شعبه پنجم بازپرسی دادسرای جنایی ادامه دارد و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی برای دستگیری عامل جنایت وارد عمل شدند.