قتل هولناک پسر ۲۲ ساله توسط نامادری اش / دلیلش چه بود؟به گزارش صدای ایران، او نزدیک به یک سال است که با درد بسیار و سوالی مبهم در ذهنش زندگی می کند. درد قتل فرزندش به نام فرهاد و این سوال است که چرا نامادری فرهاد او را کشت؟

آذرماه سال گذشته بود که نرگس مادر فرهاد متوجه ناپدید شدن ناگهانی جگر او شد. فرهاد ۲۰ ساله که با پدر و نامادری خود زندگی می کرد ناگهان ناپدید شده بود و پس از چند روز خبر مرگ او به دست نامادری به مادر فرهاد رسید. .

نرگس با چشمان مات روبروم می نشیند و از تلف شدن ثمره عمرش می گوید. او می گوید تمام شادی و انگیزه اش برای کار و حرکت دو پسرش بودند که نامردی یکی از آنها را از او گرفته است. صحنه روبه‌رو شدن با بدن متلاشی شده فرزندش از چشمانش دور نمی‌شود و انگار تمام زندگی‌اش چند عکس بوده است که در پوشه‌ای گذاشته و همه جا با خود می‌برد.

جسد فرهاد در گونی نزدیک منزلشان توسط یک رهگذر کشف شد. رسیدگی به این پرونده در دستور کار بازپرس جنایی قرار گرفت و با هوشیاری بازپرس محمدتقی شعبانی که رد خون رها شده در گونی را دنبال می کرد، خود را به خانه پدری فرهاد رساند و بس. همین بس که به افراد خانه یعنی پدر و نامادری مشکوک شدند و دستگیر شدند. سپس نامادری فرهاد به قتل اعتراف کرد.

نرگس کلهری، مادر فرهاد در تشریح این ماجرا به خبرنگار رکنا گفت: پس از دستگیری پدر و نامادری فرهاد، نامادری فرهاد به قتل فرهاد اعتراف کرد و مدعی شد که فرهاد مخالف حضور فرهاد در خانه پدری است و می گوید شما جای مادرم را گرفتید. که از دنیا رفت برای همین مشکل داشتیم و من او را کشتم.اما من زنده هستم و آن که فوت کرد همسر دوم پدر فرهاد بود.فرهاد با او رابطه خوبی داشت اما هیچ وقت با نامادری اش اختلافی پیش نیامد. به خاطر نامادری قبلی اش از جدیدش به من چیزی نگفت، اتفاقا همیشه می گفت دلش برای این خانمی که دو سال پیش با پدرش ازدواج کرده، می سوزد، چون همه کارهای خانه به عهده اوست.»

مادر فرهاد ادامه می دهد: قاتل فرهاد می گوید شب حادثه با خیال راحت شام و میوه خورده اند و پس از آن وقتی فرهاد به طبقه بالا رفته و خوابیده به سراغ او رفته و او را کشته است که طبق نظریه پزشکی قانونی و اظهارات متهم. ابتدا با میله آهنی چند ضربه به سر فرهاد زد و سپس با چاقو به سینه و ضربه دیگری به کمرش زد و سپس سرش را برید و با دیدن جسد پسرم به سختی شناختم. به او.”

پدر فرهاد انتقام متهم را بخشیده و اعلام کرده که دیه نمی خواهد. اما مادر فرهاد خواهان قصاص قاتل پسرش است.