قتل هولناک زن توسط شوهرش در کرج / پیدا شدن جسد او در اطراف بیمارستانگزارش کردن صدای ایرانسرهنگ “محمد نادربیگی” با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی کشف جسد زن میانسالی در حوالی بیمارستان البرز کرج توسط ماموران گشت کلانتری ۱۹ باغستان، بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند. موضوع.

وی افزود: بررسی های اولیه حاکی از آن بود که زنی میانسال بر اثر ضربات و بریدگی های ناشی از اصابت جسم تیز به بدنش بر اثر خونریزی شدید جان خود را از دست داده و بدن وی پس از آدم کشی متروکه اطراف بیمارستان البرز.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز تصریح کرد: در ادامه تحقیقات، با شناسایی هویت مقتول، کارآگاهان متوجه شدند وی پس از جدایی از همسر اولش در ۲ سال گذشته با فرد دیگری ازدواج کرده است که وی از زمان قتل و هیچ یک از آشنایان او خبری نشد. آنها از محل اختفای او اطلاعی ندارند و همین امر پلیس را به قتل این فرد مشکوکتر کرده است.

این افسر پلیس با اشاره به دستور کار دستگیری همسر مقتول ادامه داد: اقدامات پلیسی – اطلاعاتی بلافاصله انجام و مظنون اصلی پرونده که در حاشیه شهر مخفی شده بود در کمتر از ۴۸ نفر شناسایی و دستگیر شد. ساعت ها.

مقتول با چاقو به او حمله کرد و او برای دفاع از خود با ماشین سنگ زنی به او حمله کرد

سرهنگ نادربیگی تصریح کرد: در تحقیقات تکمیلی متهم با مشاهده مدارک غیرقابل انکار پلیس لب به اعتراف گشود و ماجرا را اینگونه توصیف کرد که خود و همسر مرحومش هر دو معتاد به مواد مخدر بودند که در روز در این حادثه به دلیل مشکلات شخصی یکدگیر درگیر شد و مقتول با چاقو به وی حمله کرد و برای دفاع از خود با سنگ ساینده به وی حمله کرد و از چند نقطه بدن وی را مجروح کرد. با توجه به شدت خونریزی مقتول، وی را به بیمارستان البرز آورد تا توسط مردم به مرکز درمانی منتقل شود و خود نیز متواری شد.

این افسر پلیس در پایان با اشاره به تکمیل پرونده و معرفی متهم به مراجع قضایی، خاطرنشان کرد: بسیاری از این قتل های خانوادگی به دلیل عدم درک صحیح از زندگی و کمبود انرژی صورت می گیرد. از طرف طرفین