قتل مرموز یک وکیل در لرستانبه گزارش صدای ایران، چند روز پیش فردی ناشناس با حضور در منزل این وکیل دادگستری که نصیر فرخ نژاد نام داشت و از اعضای کانون وکلای دادگستری استان لرستان بود. دقایقی بعد وکیل جوان بدون صحبت با خانواده از خانه خارج شد. آن روز تا زمانی که اعضای خانواده وکیل جوان منتظر بودند، خبری از او نبود. تا اینکه یک روز بعد جسد بی جان او در منطقه چاگلندی کشف شد که گویی با ضربات متعدد چاقو کشته شده است.

به گزارش همشهری، با گزارش کشف جسد این وکیل به پلیس، تحقیقات گسترده برای کشف راز این جنایت آغاز شد. در حالی که چند ساعت از کشف جسد مقتول گذشته بود، ماموران در تحقیقات خود موفق به کشف خودروی وی در منطقه شدند. این خودرو در شرایطی کشف شد که صندلی های آن خون آلود بود و به نظر می رسید وکیل جوان در خودروی خود به قتل رسیده و سپس جسد وی به مکان دیگری منتقل شده است. در این شرایط بود که تحقیقات پلیس با انتقال جسد مقتول به پزشکی قانونی ادامه یافت.

مرحوم فرخ نژاد در دوران جوانی تجربه زیادی در وکالت و مشاوره در امور حقوقی داشت. وی همچنین در دوره های مختلف کاندیدای انتخابات شورای شهر خرم آباد و از مشاهیر لرستان به ویژه منطقه ماسور بود و در ماه های اخیر چندین پرونده جنایی را پذیرفته بود. با وجود این، هیچ اطلاعاتی از عامل یا عاملان این جنایت و اینکه آیا قتل به شغل این وکیل مربوط است یا خیر، منتشر نشده است. این وکیل لرستانی در همان شرایطی کشته شد که ماه گذشته محمدرضا جعفر آقایی، وکیل شاهرودی در مقابل چشمان همسر و فرزند خردسالش مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد و از آن زمان تاکنون عامل آن دستگیر نشده است.