قتل قهرمان بوکس کشور (محمد سالار پارسا) در شب تاسوعابه گزارش صدای ایران، بر اساس این خبر، محمد سالار پارسا بوکسور ۱۸ ساله استان مرکزی در یک نزاع ساده خیابانی و بدون درگیری قبلی با ضربات چاقو کشته شد. محمد سالار پارسا یکی از قهرمانان المپیاد استعدادهای برتر کشور بود که در ۳ اردوی متوالی تیم بوکس نوجوانان ایران در سال ۲۰۱۸ مورد توجه کادر فنی قرار گرفت و یکی از استعدادهای برتر بوکس ایران بود.

موضوعی که بلافاصله در دستور کار پلیس آگاهی استان مرکزی قرار گرفت به طوری که رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی از شناسایی و دستگیری عامل قتل یک جوان در این نزاع خیابانی شنبه شب در اراک خبر داد. و اظهار داشت: قاتل با تلاش ماموران متواری شد. وی در کمتر از ۳ ساعت در عملیات موفقیت آمیز پلیس استان مرکزی در شهرستان خنداب استان مرکزی شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ کامیار چهری در تشریح جزئیات این حادثه قتل افزود: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع درگیری منجر به قتل در یکی از محله های شهر اراک، بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. دستور کار افسران پلیس و اطلاعات پلیس

وی افزود: در بررسی های اولیه ماموران مطلع شدند که مرد جوانی در نزاع و ضربات چاقو کشته شده و قاتل از محل متواری شده است. ماموران با تحقیقات فنی و تخصصی و هماهنگی با مراجع قضایی موفق به شناسایی مخفیگاه قاتل در شهرستان خنداب شدند. و با همکاری عوامل انتظامی شهرستان خنداب طی یک عملیات ضربتی و در کمتر از ۳ ساعت قاتل را دستگیر کردند. چهری ادامه داد: متهم پس از اعتراف به قتل، جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.