قتل فجیع پسر ۴ ساله در جاجرود/ اعترافات تکان دهنده زن معتاد!گزارش کردن صدای ایرانرسیدگی به این پرونده از اواخر اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ در پی ناپدید شدن پسر بچه ۴ ساله ای به نام تیام آغاز شد. مادرش که ترسیده بود به ماموران گفت: پسرم در خیابان مشغول بازی بود که ناگهان ناپدید شد. نمی دانم چه اتفاقی برای او افتاده است.

تلاش برای افشای معمای ناپدید شدن پسر جوان آغاز شد و ماموران در مرحله اول تحقیقات با بررسی دوربین های مداربسته موجود در منطقه متوجه شدند وی آخرین بار با خانمی به نام مریم خفته از کوچه خارج شده است. به این ترتیب ماموران ردیابی مریم ۴۰ ساله را گرفتند و او را دستگیر کردند.

زن معتاد گفت: وضعیت مالی بدی دارم و به دلیل اعتیاد از شوهرم جدا شده ام. برای التماس تیام رو که تو خیابون بازی میکرد داخل یه کارتن گذاشتم و با خودم بردم. اما وقتی به چهارراه تیرانداز رسیدیم او را در میان جمعیت گم کردم. در این بین جسد پسر جوانی توسط یک ماهیگیر در رودخانه خجیر پیدا و به پزشکی قانونی منتقل شد.

مریم که سابقه اعتیاد به مواد مخدر داشت به قتل پسر جوان اعتراف کرد و گفت: با مادر تیام رابطه فامیلی دور دارم. به همین دلیل به خانه آنها سر می زدم و به درخواست مادرش چندین بار او را به پارک می بردم.

تیام شروع کرد به اذیت کردن و روسری ام را کشید، مست بودم و حالت عادی نداشتم، او را به داخل کانال آب هل دادم.

دفعه قبل پول نداشتم و می خواستم التماس کنم. به همین دلیل تصمیم گرفتم برای کسب درآمد بیشتر تیام را با خودم ببرم. تیام را به بهانه بازی با خودم به جاجرود بردم و با التماس پولی به دست آوردم. اما نزدیک جاجرود بودیم که تیام شروع به اذیت کردنم کرد و روسری ام را کشید. با خمار بودن و حالت عادی نداشتم، او را به داخل کانال آب هل دادم.

در بازجویی های بعدی زن معتاد ادعای جدیدی را مطرح کرد. گفت: نزدیک جاجرود التماس می کردم و تیام همون حوالی بازی می کرد. یک مقوا به عنوان کوسن انداخته بودم که تیام آمد روی آن. عصبانی بودم و تحت تاثیر مواد مخدر او را به آب انداختم. اما بلافاصله پشیمان شدم و به آب زدم. اما آب آنقدر قوی بود که پسر جوان را با خود برد. کسی آنجا نبود که به او کمک کند. می گیرم. برای همین تصمیم گرفتم سکوت کنم.

در حالی که شواهد نشان می داد این زن از سلامت روانی کامل برخوردار نیست، پرونده وی به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد و وی به دفاع از خود پرداخت.

قاتل تیام کوچولو در دادگاه چه گفت؟

در ابتدای جلسه پدر تیام در جایگاه ویژه ایستاد و گفت: حاضرم در صورت دریافت ۲۵۰ میلیون تومان ببخشم. اما مادر قربان در حالی که گریه می کرد انتقام خواست.

سپس متهم در جایگاه ویژه قرار گرفت و مدعی شد پسر جوان به طور غیرعمد کشته شده است.

گفت: قبول دارم که تیام را با خودم به جاجرود بردم اما قصد بدی نداشتم. من التماس می کردم و او کنار رودخانه بازی می کرد. اما او در حین بازی به طور تصادفی به داخل رودخانه افتاد. سعی کردم نجاتش بدهم اما موفق نشدم. شارژ میکنم آدم کشی من عمدی را قبول ندارم.

بر اساس این گزارش، در پایان این جلسه قضات برای صدور حکم وارد شهرستان شدند.