قتل زن باردار به خاطر خرید کنجد! / مرد معتاد اعتراف کردبه گزارش صدای ایران، دوازدهم تیرماه گذشته، مرد جوانی خودروی پراید خود را مقابل مرکز درمانی پارک کرد و با عجله همسر ۱۶ ساله خود را به اورژانس بیمارستان رساند و دختری ۶ ساله او را نیز همراهی می کرد. پزشکان با مشاهده وضعیت وخیم این زن نوجوان بلافاصله اقدام به درمان کردند اما او نه تنها جنین ۸ ماهه خود را سقط کرد، بلکه به کما رفت و در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان امداد هاشمی نژاد بستری شد.

پس از این حادثه، مرد جوان به همراه سوگند (دختر ۶ ساله اش) به خانه بازگشت اما تلاش کادر پزشکی برای نجات زن ۱۶ ساله از مرگ بی نتیجه بود و مرداد ماه گذشته به دلیل مرگ فوت کرد. برخی از عوارض ناشی از درگیری «محمدرضا» پس از اطلاع از مرگ همسرش به بیمارستان اعصاب و روان ابن سینا رفت و از پزشکان درخواست کرد که وی را به دلیل وضعیت روحی مناسبی در بیمارستان بستری کنند. با توجه به اینکه «محمدرضا الف» پیش از این به مرکز درمانی ابن سینا مشهد مراجعه کرده بود، پزشکان در این باره سؤالاتی را مطرح کردند که ناگهان مرد ۳۳ ساله راز عجیبی را فاش کرد. وی به کادر درمانی بیمارستان گفت: خودروی پرایدم مدتی بود که نقص فنی داشت و نیاز به تعمیر داشت. به دلیل اعتیاد شدید به مواد مخدر صنعتی مانند شیشه، درآمد چندانی نداشتم و نمی توانستم با رفت و آمد هزینه هایم را تامین کنم. من خیلی نگران بودم. در این شرایط همسرم از من پول خواست تا خرج بچه را بدهم که هنوز سررسید یک ماهه بود. برای به دنیا آمدن او اسباب بازی و لباس (سسامونی) تهیه کنند. من هم از درخواست همسرم به شدت عصبانی بودم و با ضربه ای به بدنش او را به سمت چارچوب آلومینیومی حمام هل دادم که درب حمام کنده شد و او روی زمین افتاد. دیدم حالش وخیم است و به کمک دخترم او را به بیمارستان بردم، قسم می خورم که حاصل ازدواج من با همسر سابقم است، اما او نه تنها فرزندش را سقط کرد، بلکه او را سقط کرد. نیز درگذشت.

پس از گزارش این حادثه به پلیس ۱۱۰، دقایقی بعد قاضی دکتر صادق صفری از این حادثه هولناک مطلع شد و دستور دستگیری متهم (محمدرضا) را صادر کرد. این مرد شیشه ای روز گذشته پس از انجام اقدامات درمانی برای ترک اعتیاد در برابر قاضی شعبه ۲۰۸ بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب مشهد حاضر شد و صراحتا به قتل همسر ۱۶ ساله خود اعتراف کرد. وی گفت: همسر قبلی ام به دلیل اعتیاد از من طلاق گرفت و من سال گذشته با “فاطمه – ک” (کشته شده) ازدواج کردم اما پولی برای تامین مخارج زندگی ام نداشتم و حتی درآمدم کفاف مخارج اعتیادم را نمی داد. ، به همین دلیل وقتی با درخواست همسرم برای خرید اسباب بازی و لباس نوزاد مواجه شدم، دیگر حالم را نفهمیدم و او را کتک زدم!

بنابراین گزارش، در حالی که این جنایت هولناک در مقابل چشمان یک دختر بچه ۶ ساله انجام شد، متهم مذکور برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره کل پلیس آگاهی خراسان رضوی قرار گرفت. گفتنی است: تحقیقات و بازجویی های پلیسی تحقیقات با نظارت سرهنگ ولی نجفی (رئیس دایره قتل عمد) توسط سروان منفرد (افسر پرونده) آغاز شده است.