قاتل زن و مرد سالخورده کرجی پیدا شد/ اجساد دفن شده در باغ کشف شد.گزارش کردن صدای ایرانسرهنگ محمد نادربیگی رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: اواخر سال ۱۴۰۰ خبر مفقودی زوج سالمندی در منطقه رجایی شهر کرج توسط فرزندانشان به پلیس اطلاع داده شد و موضوع بررسی شد. بلافاصله در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی قرار گرفت.

وی افزود: تحقیقات اولیه کارآگاهان حاکی از آن بود که این زوج چند روز قبل از مفقود شدن خانه خود را در منطقه رجایی شهر فروخته و با خرید باغی در شهر هشتگرد و اجاره آپارتمان در منطقه کیانمهر، مقداری از درآمد حاصل از آن در اختیارشان بوده است. تصرف از محل فروش خانه که شک ماموران را برای ارتکاب جرم برای به دست آوردن این وجوه تقویت کرد.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اشاره به اینکه اثری از قتل مفقودین وجود ندارد، گفت: با وجود این موضوع پس از چندین ماه تلاش شبانه روزی و استفاده از اطلاعات پلیس، برخورد مشکوک یک آهنگر با این خانواده در نهایت شناسایی و با هماهنگی مقامات قضایی قاضی مذکور در یک عملیات غافلگیرانه در غرب استان تهران دستگیر و به پلیس آگاهی البرز منتقل شد.

این افسر پلیس ادامه داد: در تحقیقات تکمیلی علیرغم انکار اولیه، متهم انجام داد آدم کشی این زوج به همدستی یکی از بستگان خود به انگیزه گرفتن وجه نقد از قربانیان اعتراف کردند.

کشف جسد هر دو قربانی که در هشتگرد دفن شده بودند

سرهنگ نادربیگی با اشاره به دستگیری همدست متهم در کوتاه ترین زمان ممکن گفت: با همکاری متهم جسد هر دو مقتول که در باغ خود در هشتگرد دفن شده بودند کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اشاره به اینکه پرونده تکمیل و به مراجع قضایی ارسال شده است خاطرنشان کرد: از شهروندان تقاضا داریم از گفتن اسرار و دارایی های خود به افراد ناشناس خودداری کنند که این امر باعث ایجاد انگیزه برای ارتکاب این گونه جرائم می شود.