غریب آبادی وارد ژنو شدبه گزارش صدای ایران، کاظم غریب آبادی معاون امور بین الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در این نشست فصلی در راس هیاتی عالی رتبه وارد ژنو شد. شورای حقوق بشر سازمان ملل

غریب آبادی در این سفر ضمن ایراد سخنرانی در شورای حقوق بشر، با رئیس این شورا، مسئولان دفتر کمیساریای عالی حقوق بشر، برخی خبرنگاران ویژه موضوعی و همچنین سفرا دیدار و گفتگو خواهد کرد. کشورهای عضو جنبش غیرمتعهدها و کشورهای اسلامی.

گزارشگر ویژه بررسی آثار منفی اقدامات قهری یکجانبه بر برخورداری از حقوق بشر در این دیدار گزارش سفر خود به جمهوری اسلامی ایران که از ۲۸ تا ۲۸ اردیبهشت ماه انجام شد به سازمان بشردوستانه ارائه خواهد کرد. شورای حقوق.

همچنین در حاشیه این اجلاس نمایشگاهی از آثار مخرب تحریم های یکجانبه بر برخورداری از حقوق بشر مردم ایران با حضور برخی سازمان های مردم نهاد ایرانی برگزار می شود.

من باید بگویم؛ نشست سالانه شورای حقوق بشر به مدت چهار هفته برگزار می شود و طی آن گزارش تعدادی از گزارشگران موضوعی و کشوری مورد بررسی قرار می گیرد و در مورد برخی موضوعات تصمیم گیری می شود.