عکس و اسامی اجساد حلق آویز شده ۵ نفر از اعضای خانواده در اصفهان


به گزارش صدای ایران، در این حادثه زنی میانسال به نام فاطمه عینی که همسر شهید سید حسین المدیزی بود به همراه سه فرزندش مریم سادات، الهام سادات و سیدعلی اکبر جان به وقوع پیوست. و همچنین نوه خردسالش نگار حاجی رضا طالبی جان خود را گم کردند.

بلافاصله پس از کشف اجساد قربانیان در زیرزمین محل سکونتشان، تحقیقات پلیسی و قضایی برای کشف راز ماجرا آغاز شد. پرونده همچنان در مرحله تحقیقات قضایی است و معلوم نیست این افراد خودکشی کرده اند یا به قتل رسیده اند. هستند

قربانیان نجف آباد

گفتگو با شاد عینی جساد
یکی از افرادی که در محل کشف اجساد حضور داشت اما نمی خواهد هویتش فاش شود، در گفتگو با خبرنگار رکنا گفت: لوله ای از سقف منزل قربانیان عبور داده شده است. با طناب هایی که به آن وصل شده بود و اجساد طناب ها آویزان بود یکی از اجساد قربانیان روی زمین افتاده بود که احتمال می رود بعد از گذشت زمان از طناب جدا شده باشد و تمام اجساد خشک شده بود. که حاکی از آن بود که مدت زیادی از حادثه مرگبار گذشته است.

ضابطان قضایی هنوز درباره چگونگی وقوع این حادثه اظهار نظری نکرده اند و تحقیقات در این پرونده برای روشن شدن راز ماجرا ادامه دارد تا مشخص شود این افراد به قتل رسیده اند یا خودکشی کرده اند.

رئیس کل دادگستری اصفهان درباره کشف جسد ۵ نفر از اعضای یک خانواده در نجف آباد توضیحاتی ارائه کرد.

اسدالله جعفری گفت: عصر روز جمعه خبری مبنی بر حلق آویز شدن ۵ نفر از اعضای یک خانواده در شهرستان نجف آباد منتشر شد که از طریق تماس همسایگان با شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع داده شد.

به محض اعلام این خبر، ماموران انتظامی شهرستان به همراه دادستان، پزشکی قانونی و سایر افراد ذیربط در محل حادثه حضور یافتند و مشاهده شد که ۵ نفر از اعضای یک خانواده همگی به دار آویخته شدند و به دلیل گذشت زمان ، اجساد در تابوت پیدا شد.

وی با بیان اینکه تحقیقات قضایی در خصوص ابعاد فوت یک خانواده ۵ نفره در نجف آباد اصفهان آغاز شده است، گفت: تحقیقات بدون فوت وقت آغاز شده است و تیم مجرب نیروی انتظامی و پزشکی قانونی هم اکنون تحت نظارت پلیس آگاهی قرار دارند. دادستان شهرستان و مرکز استان. آنها در حال بررسی ابعاد مختلف این حادثه هستند.

عکس اجساد حلق آویز شده 5 نفر از اعضای خانواده در اصفهان

آنچه مسلم است با توجه به شواهد و تحقیقات اولیه در محل تاکنون موضوع قتل مطرح نشده است و اعلام خبر دستگیری فرد یا افرادی در این رابطه در فضای مجازی صحت ندارد. و طبیعی است که در تحقیقات و تحقیقات مقدماتی افراد مرتبط و مطلع افرادی که قبلا با این خانواده در ارتباط بوده اند احضار و اطلاعات لازم از آنان اخذ شود. پس از حصول نتیجه در خصوص ابعاد مختلف این حادثه، وضعیت به اطلاع عموم خواهد رسید.

کشف جسد ۵ نفر از اعضای یک خانواده که به دار آویخته شدند
هنوز کسی از ابعاد واقعی اتفاق دیروز در نجف آباد، شهری بزرگ واقع در ۲۵ کیلومتری غرب اصفهان خبر ندارد. مقامات انتظامی و قضایی اعلام کرده اند که اجساد حلق آویز شده اعضای یک خانواده در زیرزمین یک منزل مسکونی در این شهر کشف شده است و البته گفته اند شکل این حادثه به اثبات قتل نزدیک نیست. با این وجود، روایت همسایگان از آنچه در نجف آباد رخ داد، شبهات مختلفی را درباره این رویداد دامن می زند.

این حادثه شامگاه جمعه در نجف آباد کشف شد. پس از آمدن پلیس، خیابان را بستند و تحقیقات فنی آغاز شد، اما اینکه چرا جسد ۵ نفر در یک خانه کشف شد، معمایی است که هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است.

یکی از همسایه ها درباره حادثه وحشتناکی که برای این خانواده رخ داد می گوید: خانواده ای ۵ نفره بودند که از خانواده های قدیمی نجف آباد بودند. پدر و سرپرست این خانواده در قید حیات نیستند و خانواده مذکور شامل یک مادر، دو دختر، یک پسر و یک نوه در منزلی واقع در یکی از خیابان های جنوب نجف آباد ساکن بودند.

هنوز مشخص نیست که این یک خودکشی است یا قتل، زیرا مسائلی در مورد این رویداد وجود دارد. آن طور که برخی از همسایه ها می گویند دهان، دست و پای اجساد را بسته و در زیرزمین منزل مسکونی که اکنون با دستور قضایی پلمب شده است به دار آویخته شدند.

آن طور که همسایه ها می گویند، در و درزها بسته شده، تمام پنجره ها و درها قفل شده و آب، برق و گاز خانه قطع شده است.

ساعت ۱۸ روز کشف این اجساد، داماد سابق خانواده به پلیس آگاهی رفت و گفت که من از همسرم جدا شده ام و دخترم در خانه مادربزرگش زندگی می کند. از سه شنبه تا امروز باهاشون تماس میگیرم تا دخترم رو تحویل بگیرم ولی همه گوشی هاشون خاموشه و جوابی نمیگیرم.

همسایه ها می گویند پلیس مجبور شد از دیوار خانه عبور کند و در تمام اتاق ها با درهای قفل شده مواجه شدند. پس از باز شدن در و شکستن شیشه پنجره زیرزمین بوی تعفن اجساد به مشام می رسد و با شکستن درب زیرزمین پلیس با اجساد حلق آویز شده اعضای خانواده مواجه می شود. بلافاصله با حضور یگان های تخصصی اداره ویژه قتل و مراجع قضایی، رسیدگی به این حادثه دلخراش آغاز می شود.

برخی شاهدان گفتند که اجساد را آنقدر به دار آویخته اند که سر یکی از اجساد جدا شده و جسد روی زمین افتاده است. پس از احضار خانواده، کار شناسایی اجساد آغاز می شود و پس از اقدامات فنی و پلیسی، اجساد در اختیار پزشکی قانونی قرار می گیرد و با دستور مقام قضایی محل وقوع پلمپ می شود.

گفته می شود یکی از پسران خانواده دچار اختلال روانی بوده و تحت درمان بوده است. آنها سوابق برخورد او با خانواده همسایه ها را به یاد دارند و البته پلیس نیز درباره مظنونان احتمالی این حادثه چیزی اعلام نکرده است.

هنوز مشخص نشده است که این اتفاق در نتیجه قتلی رخ داده است یا یک اقدام انتحاری گروهی که باعث مرگ اعضای این خانواده شده است. لازم به ذکر است این اطلاعات از سوی پلیس و منابع رسمی تایید نشده و تنها بر اساس روایت همسایه ها گزارش شده است.