(عکس) جزئیات انفجار مهیب در مسکن مهر خرم آباد/ ۶ نفر به بیمارستان منتقل شدند.


به گزارش صدای ایران، منصور میرزایی به تشریح این حادثه پرداخت و خاطرنشان کرد: ساعت ۲۱:۱۶ چهارشنبه شب ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ طی تماس های متعدد مردم با سامانه ۱۲۵ مرکز کنترل و فرماندهی سازمان آتش نشانی، آنجا حادثه انفجار در فاز یک مسکن مهر اعلام شد و در پی آن دو تیم امدادی و دو ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.
وی در این خصوص افزود: به محض رسیدن همکاران به محل حادثه، با تقسیم به گروه های ۲ و ۳ نفره، عملیات امداد و نجات و ایمنی برای انتقال مصدومان این حادثه به همراه نیروهای اورژانس ۱۱۵ آغاز شد. که عوامل شرکت توزیع برق و گاز شهرستان حضور داشتند. خرم آباد نیز برای جلوگیری از حوادث احتمالی انشعابات مربوطه را قطع کرده است.

جزئیات انفجار مهیب در مسکن مهر خرم آباد / ۶ نفر به بیمارستان منتقل شدند

فرمانده آتش نشانی خرم آباد ادامه داد: آتش نشانان پس از ورود به ساختمان، کار بررسی و جست و جوی واحد به صورت واحد برای نجات مصدومان محبوس و احتمالی را آغاز کردند که در نتیجه شش مصدوم این انفجار برای اعزام به عوامل اورژانس تحویل داده شدند. به مراکز درمانی
جزئیات انفجار مهیب در مسکن مهر خرم آباد / ۶ نفر به بیمارستان منتقل شدند
میرزایی همچنین با اشاره به اینکه انفجار در بلوک A52 رخ داده و بیشترین خسارت مربوط به این بلوک بوده است، افزود: بلوک A53 نیز آسیب دیده و در مجموع پنج واحد مسکونی به طور کامل، چهار واحد نیمه تخریب و هفت واحد نیز دچار خسارت جزئی شده است. . .

وی گفت: آتش نشانان همچنان در محل حضور دارند و در حال بررسی علت حادثه هستند