عناصر غیرانقلابی در بدنه دولت وجود دارد / فعالیت ها با فعالیت های دولت قبل قابل مقایسه نیستبه گزارش صدای ایران، سید محمدمهدی حسینی همدانی در خطبه های نماز جمعه چهارم شهریور کرج با تاکید بر اهمیت اعتمادسازی در کشور گفت: مهمترین رسالت دولت سیزدهم اعتمادسازی و همه چیز است. برنامه های دولت باید بر این موضوع متمرکز شود.

وی با بیان اینکه حرف و عمل مسئولان باید یکسان باشد، افزود: اگر مسئولی قول بدهد و عمل نکند اعتماد مردم از بین می رود بنابراین دولت باید مراقب این موضوع باشد.

حسینی همدانی ادامه داد: در فعالیت های دولت سیزدهم فراز و نشیب هایی وجود دارد، نارسایی ها و کاستی هایی وجود دارد که عمل به وعده ها را با مشکل مواجه می کند، پس بهتر است با مردم صادق باشیم چرا که کتمان خطا بیشتر از پذیرش ضرر دارد. یک اشتباه. دارد.

وی در ادامه با بیان اینکه دولت سیزدهم باید همین مسیر صادقانه را ادامه دهد و مشارکت مردم را افزایش دهد، گفت: امروز هر چه داریم به برکت خون شهید است.

به تیم مذاکره کننده باید گفت که دشمن هرگز چیزی جز دشمن تصور نمی شود

نماینده ولی فقیه خاطرنشان کرد: دشمنان این روزها در شرایط سختی قرار دارند بنابراین نباید فرصت جدیدی برای تجدید قوا به آنها داده شود. برجام به ما آسیب زد. به تیم مذاکره کننده باید گفت که دشمن هرگز چیزی جز دشمن تصور نمی شود. پاسخی را که دیروز آمریکا فرستاد حتماً با دقت خواهید خواند و به او پاسخ خواهید داد. البته خواسته قطعی مردم از تیم مذاکره کننده این است که نظام دیپلماسی به هیچ وجه از منافع ملی و نظارت رهبر معظم انقلاب غافل نشود.

وی همچنین به فرا رسیدن هفته دولت اشاره و اعلام کرد: هفته دولت فرصت مناسبی برای ارزیابی دولت است.

فعالیت ها با فعالیت های دولت قبل قابل مقایسه نیست

امام جمعه کرج از فعالیت های عدالت محور و مبارزه با فساد دولت سیزدهم تقدیر کرد و افزود: این فعالیت ها قابل مقایسه با فعالیت های دولت قبل نیست.

وی با بیان اینکه هنوز عناصر غیرانقلابی در دولت وجود دارند، گفت: باید در این زمینه بازنگری جدی صورت گیرد در غیر این صورت این عناصر تمام اقدامات دولت را به هدر می دهند.