عمل لاغری زن جوان به مرگ ختم شد!به گزارش صدای ایران، چند روز پیش گزارش مرگ زن جوانی در کلینیک زیبایی به بازپرس محمد وهابی اعلام شد. پس از اعلام خبر فوت زن جوان، تحقیقات آغاز شد و شوهرش گفت: همسرم ۱۵ کیلو اضافه وزن داشت و همین موضوع باعث افسردگی و ناراحتی او شده بود. او برای کاهش وزن با ورزش و رژیم بسیار تلاش کرد، اما بی فایده بود. به همین دلیل با دیدن تبلیغات جراحی های لاغری در فضای مجازی تصمیم به کاهش وزن گرفت.

وی ادامه داد: پس از جست و جوهای فراوان تبلیغاتی برای لاغری در کلینیک زیبایی به روش ساکشن بدون بازگشت پیدا کرد و عکس ها و فیلم های زیادی از بیماران در صفحه اینستاگرام منتشر شد که رضایت خود را اعلام کردند. فیلم ها و عکس ها اعتماد همسرم را جلب کرد و در نهایت او با رفتن به آنجا قرار گذاشت.

همسر متوفی گفت: روز عمل همسرم به اتاق عمل رفت، قرار بود عمل ۲ ساعت طول بکشد اما بعد از ۲ ساعت خبری از همسرم نشد. بعدها متوجه مراجعه مشکوک یک تیم پزشکی دیگر به اتاق عمل شدم و از تک تک آنها وضعیت همسرم را جویا شدم اما جواب درستی ندادند و در نهایت خبر فوت همسرم را در حین عمل جراحی دادند.

وی افزود: از پزشک، تیم درمانی و مدیر درمانگاه به دلیل فوت همسرم شکایت می کنم.

با شکایت مرد جوان، به دستور بازپرس شعبه دوم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران، پرونده با صدور قرار عدم صلاحیت به بازپرسی جرایم پزشکی ارجاع شد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.