عملیات ۳ ساعته NOPO برای گرفتن گروگان در اردبیلگزارش کردن صدای ایرانسرهنگ جاوید امیرانلوی فرمانده یگان ویژه استان اردبیل اظهار داشت: عملیات ۳ ساعته پلیس راهور برای دستگیری گروگان گیر و آزادی گروگان ها با حضور تیم پشتیبانی در محل حادثه با موفقیت به پایان رسید.

روستای آرامستان اردبیل

وی ضمن تشریح جزئیات این حادثه گفت: این حادثه در روستای صومعه سرا اردبیل و تیراندازی به گروگان گیر رخ داد و در بررسی های اولیه این موضوع مشخص شد که درگیری شخصی با هم روستاییان باعث این تیراندازی با یک قبضه شده است. اسلحه شکاری و در نهایت همسر هم روستایی مجروح شد. خودش را گروگان گرفته است.

فرمانده یگان ویژه استان اردبیل تصریح کرد: با ورود گروه های نوپو و قرغ به منطقه، اقدامات لازم برای هماهنگی عوامل پشتیبانی در محل و دستورات قضایی برای مذاکره با متهم انجام شده است. برآورده شد.

۲ ساعت مذاکره برای دستگیری گروگان گیر انجام شد

امیرانلوی اعلام کرد: دو ساعت مذاکره برای دستگیری گروگان گیر انجام شد اما به دلیل عدم تمایل وی به غافلگیری گروگانگیر، وی دستگیر شد.

به گزارش صدای ایران وی گفت: در این حادثه گروگان آسیب ندید اما گروگان گیر از ناحیه کتف راست مورد اصابت گلوله قرار گرفت و در نهایت تحویل مقامات قضایی شد و اسلحه و جلیقه کامل ضد گلوله وی نیز کشف و ضبط شد. به او.