عمر سیم با نتفلیکس قرارداد طلا امضا کردتاریخ انتشار: تغییر کرد:

عمر سیم بازیگر فرانسوی با نتفلیکس ازدواج می کند. به دنبال موفقیت جهانی سریال لوپین ، این فوق ستاره قرارداد چند ساله ای را با پلتفرم آمریکایی برای تولید و پخش فیلم امضا کرد. اولین بار برای نتفلیکس و بازیگر فرانسوی.

عمر سای بزرگترین ستاره فرانسوی است که در سال 2011 با موفقیت فیلم در عرصه بین المللی ظاهر شد. آنها دست نخورده هستندبه به لطف پیروزی سریال ، او اکنون یک بازیگر مشهور جهان است لوپین، سومین موفقیت بزرگ پلت فرم آمریکایی با 209 میلیون مشترک ، پخش شده در Netflix.

بنابراین نتفلیکس منطقاً روی بازیگر 43 ساله شرط بندی کرده است ، که از سال 2012 با همسر و پنج فرزندش در لس آنجلس زندگی می کند. عمر سای ، پدر سنگالی و موریتانی متولد منطقه پاریس ، تجسم داستان موفقیت فرانسه است. منحصر به فرد پسر مهاجران آفریقایی. در اواسط سپتامبر ، او تنها فرانسوی بود که در فهرست 100 نفر از افراد تأثیرگذار جهان در Time.rfi ظاهر شد.

قرارداد چند ساله با Netflix به عمر Sy اجازه می دهد تا در چندین پروژه سینمایی برای این پلتفرم ، هم به عنوان بازیگر و هم تهیه کننده ، از طریق شرکت تولید کننده Korokoro شرکت کند. مبلغ این قرارداد بزرگ اعلام نشده است.

عمر سای تا چند ماه دیگر به همراه لورن لافیت به نتفلیکس باز می گردد. قدرت تور، با امضای کارگردان لوئیس لتریر لوپینبه

دیدگاهتان را بنویسید