علت مرگ بازیگر پایتخت چیست؟


علت مرگ بازیگر پایتخت چیست؟

بر اساس گزارش ها صدای ایران، سریال پایتخت یکی از بهترین و پرمخاطب ترین سریال های تلویزیونی است. سریال پایتخت در نوروز پخش شد و بعد از مدت ها مردم را به تماشای تلویزیون واداشت. سریال پایتخت متشکل از چند بازیگر اصلی با بازی محسن تنابنده و احمد مهرانفر بود. در فصل های مختلف سریال پایتخت بازیگران بومی و تئاتری نیز به این گروه اضافه شدند. در ادامه جزئیات درگذشت یکی از بازیگران سریال پایتخت را می خوانید.

«ملوک طلوع‌نژادبازیگر گلستانی سریال پایتخت، پیشکسوت نمایش، تئاتر و تلویزیون رادیو گلستان پس از چند روز بستری شدن در بیمارستان بر اثر بیماری عروق کرونر قلب و زخم سیاه ناشی از ضعف سیستم ایمنی درگذشت. بازیگران این سریال به ویژه «احمد مهرانفر»، «محسن تنابنده» و «ریما رامین فر» به ایفای نقش پرداختند. او سال ها در تئاتر نیز فعال بود.

به گزارش صدای ایران، خانم ملوک طلوع نژاد پس از ابتلا به قارچ سیاه تحت عمل جراحی قرار گرفت، اما متاسفانه به دلیل عفونت عروق کرونر و زخم های قارچ سیاه، سیستم ایمنی بدن وی به شدت ضعیف شده و بر اثر عفونت عروق کرونر جان باخت. . گفتنی است سریال پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم باعث دیده شدن بازی خانم ملوک طلوع نژاد شد.

او همچنین در فیلم های تاکسی بازگشتی که از شبکه تبرستان پخش می شد به کارگردانی آقای محمد حسین صفری بازی کرد.

خانم طلوع نژاد در سریال پایتخت نقش رهبر نقی معمولی را بازی می کرد نقی در مسابقات کشتی پایتخت ۵ شرکت کرده بود و خانم طلوع نژاد به عنوان لیدر سریال بازی می کرد.

بازیگر گلستانی تئاتر و تلویزیون و پیشکسوت تئاتر، هنرمند سینما و تلویزیون و گروه نمایش رادیو گلستان که با بازی در سریال های پایتخت ۵ و پایتخت ۶ به شهرت رسید به دلیل بیماری شایع قارچ سیاه و کرونا و عفونت دارفانی را وداع گفت. بیماری، یکی از شایع ترین اخبار امسال

وی سابقه بازی در چندین نمایش و سریال استانی را در کارنامه هنری خود داشت و از هنرمندان تئاتر گلستان بود و حضور در نمایش های رادیویی گلستان و تئاترهای مختلف از سوابق وی بود.