علت فوت نرگس محمدی چیست؟


گزارش کردن صدای ایرانمتاسفانه تصویری از نرگسی محمدی (بازیگر ایرانی) در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود که می گوید این بازیگر به اعدام محکوم شده است!! اما واقعیت این ماجرا چیز دیگری است، این خبر به چندین ماه پیش برمی گردد، باز هم با شیطنت برخی افراد در شبکه های اجتماعی، موضوع را بزرگتر کرده است.

عفو بین الملل در یک اشتباه فاحش نام و عکس نرگس محمدی بازیگر نقش ستایش را به جای عکس سکینه محمدی آشتیانی در بیلبورد تبلیغاتی که برای اکران سکینه در وین اتریش نصب کرده بود قرار داد. محمدی آشتیانی. این سازمان در زیر این بیلبورد از جامعه جهانی خواست تا با اعمال فشار بر دستگاه قضایی ایران از اعدام نرگس محمدی جلوگیری کنند.

نرگس محمدی (زاده ۱۸ فروردین ۱۳۶۴ در تهران) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر است.

ماجرای اعدام نرگس محمدی بازیگر زن ایرانی,اعدام ستایش نرگس محمدی,اعدام نرگس محمدی,علت اعدام نرگس محمدی,خبر اعدام نرگس محمدی,اعدام سکینه محمدی,نرگس سکینه محمدی

سکینه محمدی آشتیانی کیست؟

علت فوت نرگس محمدی چیست؟
سکینه محمدی آشتیانی مجرمی است که هم اکنون در زندان تبریز به سر می برد. او همسرش را به طرز فجیعی به قتل می رساند. آشتیانی متهم به شرکت در قتل و زنا (در زمان حیات و بعد از مرگ شوهرش) و به مجازات مقرر در قانون محکوم شده است.

شریفی، رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی درباره این پرونده می گوید: سکینه محمدی آشتیانی با مردی رابطه برقرار کرده و از قبل صحنه قتل را طراحی کرده است. خانه خلوت و آماده کشتن بود و آشتیانی با آمپول بیهوشی شوهرش را بیهوش کرد و قاتل اصلی با بستن دو شاخه برق به گردن مقتول او را کشت.