عربستان حمله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع گروهک کومله در عراق را محکوم کردگزارش کردن صدای ایران به گزارش اختاز نیوز به نقل از خبرآنلاین، روزنامه الشرق الاوسط در بیانیه دولت عربستان سعودی مدعی شده است که حملات علیه گروهک جدایی طلب کومله تهدیدی برای امنیت و ثبات عراق است و همه کشورها باید در برابر آن بایستند. ایران.

همچنین همانطور که انتظار می رفت دولت بحرین که پیرو کامل سیاست خارجی عربستان است با صدور بیانیه ای نتوانست خشم خود را از این حملات پشت حمایت از حاکمیت و تمامیت ارضی عراق پنهان کند.

شب گذشته وزارت خارجه آمریکا نیز بیانیه مشابهی را صادر کرد حملات شدید سپاه پاسداران خشم خود را از مواضع تروریست های کومله ابراز کرده بود.

در روزهای اخیر نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با استفاده از موشک های بالستیک زمین به زمین مقر تروریست ها در شمال عراق را منهدم کرد و اخیرا تصاویر جدیدی از این عملیات منتشر کرد.

خبرگزاری رویترز روز گذشته به نقل از یکی از اعضای ارشد گروه تروریستی «کومله» به تلفات و خسارات وارده در حمله ایران اعتراف کرد. این منبع بدون اشاره به جزئیات گفت که بامداد چهارشنبه به چندین دفتر این گروه حمله شده و تلفات و خسارات مادی برجای گذاشته است.

سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز گذشته اعلام کرد: ۷۳ فروند موشک بالستیک زمین به زمین و ده ها پهپاد مخرب مواضع و اهداف موجود در محل استقرار تروریست ها را به دقت مورد اصابت قرار داده و به آنها منتهی شده است. نابودی کامل

روابط عمومی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای با اشاره به آغاز مرحله جدید عملیات علیه مواضع و مقرهای گروهک های تروریستی ضد ایرانی در مناطق عمیق شمال عراق، تاکید کرد: عملیات تا زمانی که تهدید به طور موثر برطرف شود و مقرهای گروه های تروریستی قاطعانه برچیده شود، ادامه خواهد داشت. .