طوفان مهیب در بهبهان / ۲۱ نفر مجروح شدند / عکس


گزارش کردن صدای ایرانرمضان احدی رئیس دانشکده علوم پزشکی بهبهان گفت: از ۲۱ مصدوم توفان بهبهان سه کودک زیر ۶ سال، یک دختر ۱۴ ساله، یک زن باردار، پنج زن و ۹ مرد بالای ۱۸ سال. گزارش شد و در ۲ تصادف نیز ۲ نفر گزارش شدند. هنگام رانندگی مجروح می شوند.

وی با اشاره به اینکه ۲ زن و ۳ مرد در بخش جراحی بیمارستان دکتر شهیدزاده بستری هستند، گفت: قربانی زن از ناحیه لگن دچار شکستگی و آسیب دیدگی شد و مردی نیز بر اثر ضربه از ناحیه بند انگشت دچار بریدگی شد. یک ورق آلومینیومی

احدی ادامه داد: چند مورد از جمله یکی از کودکان براثر برخورد ورقه آلومینیومی به صورت مقتول مجروح شدند و چند نفر نیز بر اثر برخورد شاخه های شکسته درختان مجروح شدند.

رئیس دانشکده علوم پزشکی بهبهان گفت: تعدادی از مجروحان از جمله یک نوجوان ۱۴ ساله بر اثر برخورد اشیاء پرتاب شده و تعدادی نیز به دلیل عدم توانایی در حفظ تعادل مجروح شدند. ، برخورد به دیوار و برخورد به در.

طوفان مهیب در بهبهان / ۲۱ نفر مجروح شدند
وی بیان کرد: مادر باردار ۲۲ ساله که در هفته ۳۷ بارداری بود بر اثر برخورد جسمی به سرش به بیمارستان فریده بهبهانی مراجعه کرد. یک متر به پایین پرتاب شد و کمرش زخمی شد. حال عمومی آنها خوب گزارش شده و از بیمارستان مرخص شده اند.

همه مسئولان در آماده باش بودند

به گزارش صدای ایران، احدی توضیح داد: از زمان اعلام احتمال وقوع بحران، تمامی اقدامات لازم از جمله سوخت برق اضطراری و خودروها توسط مسئولان مربوطه انجام شده و تمامی کارکنان در آماده باش قرار گرفته اند. هر حادثه احتمالی