طرز تهیه سیب در خانه


نحوه ساختن سیب با دستان خود را در این قوطی آسان پاییزی بیاموزید دستور آشپزی! این سیب اختیاری شیرین خانگی راهی عالی برای استفاده از سیب های تازه است! آن را به عنوان میان وعده میل کنید یا از آن برای تهیه دسر و موارد دیگر استفاده کنید.

آب سیب در 3 فنجان شیشه روی تخته سیب قرمز

این مقاله توسط تولید کنندگان کنسرو خانگی Ball® پشتیبانی می شود.

شگفت زده خواهید شد که به راحتی چگونه می توانید دستان خود را بپزید و آماده کنید! چند مرحله وجود دارد ، اما چند مورد. این دستور تهیه سیب خانگی را می توان با یا بدون شکر و به همان اندازه که می خواهید صاف یا ترد تهیه کنید.

بنابراین بیایید شروع کنیم!

شما به آن نیاز خواهید داشت

سیب تازه
نگهدارنده محصول Ball® Fruit-Fresh®
سو
آب لیمو بطری شده
شکر (اختیاری)
6 -کوزه های Pint یا Ball 3 یا Quart Jars
در قابلمه یا قابلمه ای که سس سیب را بپزید
کنسرو حمام آب Ball® یا یک قابلمه بزرگ و عمیق با درب و قفسه
دستگاه لیفتراک و حفره سر
دماسنج
حوله آشپزخانه را تمیز کنید
مخلوط کن یا آسیاب غذا

مواد لازم برای دستور غذا: سیب ، آب لیمو بطری شده ، نگهدارنده میوه ، شیشه های خالی پینت

تهیه سوپ سیب در خانه بسیار آسان است.

اگر تازه وارد کنسرو کردن در خانه شده اید ، این یک دستور ایده آل است. زمان زیادی طول می کشد تا سیب ها را برای پخت آماده کنید. اگر فرزند شما به اندازه کافی بزرگ است ، شاید آنها بتوانند به شما در تهیه سیب کمک کنند.

نکته: اگر قصد دارید مقدار زیادی آب سیب درست کنید ، توصیه می کنم از یک پوست کن سیب برقی یا دستی استفاده کنید.

کاسه ورقه های سیب

فصل سیب

اگرچه می توانید در تمام طول سال سیب بچینید ، اما پاییز اوج فصل چیدن سیب است. بسته به جایی که در این کشور هستید ، می توانید چیدن سیب را در اواخر آگوست شروع کنید.

چیدن سیب پاییزی یک تفریح ​​خانوادگی سرگرم کننده است. با این همه سیب چه می کنید؟ این یک دستور عالی برای استفاده از سیب است که می توانید پس از برداشت موفق سیب به همراه خانواده خود دریافت کنید. و این انتخاب سیب پاییزی راه حل مناسبی برای حق بیمه شما است.

با ترکیب مناسب سیب ، می توانید به راحتی شکر موجود در این دستور غذا را حذف کنید. سیب های ترد با عسل یک سس سیب بسیار خوشمزه ایجاد می کنند.

من در این دستور از گالا استفاده کردم. آنها به سرعت می پزند و طعم و بافت شیرین را دوست دارند. Honeycrisp و Fuji ممکن است کمی مقرون به صرفه تر از بقیه باشند.

این دستور الاستیک است. از موارد دلخواه خانواده خود استفاده کنید.

نکاتی برای تهیه سیب

من به عنوان فردی که فقط 9 پوند سیب را تمیز می کند ، توصیه می کنم که بعد از اینکه یخچال برقی من از مرحله میانی خارج شد ، پوست آن را رها کرده یا با چرخ غذا صاف کنید یا روی یک پوست کن سیب سرمایه گذاری کنید.

در صورت تمایل می توانید از خانواده و دوستان خود کمک بخواهید. اما هنگامی که سیب ها آماده می شوند ، دستور العمل به سرعت انجام می شود.

 • پوست کندن یا نخوردن؟ شما گزینه هایی دارید. از آنجا که آسیاب خوراک وجود نداشت ، سیب هایم را از قبل پوست گرفتم.
 • برای به دست آوردن برش های ثابت تلاش کنید. سیب ها را به برش یا برش های هم اندازه برش دهید تا از پخت یکنواخت اطمینان حاصل کنید.
 • از محافظ محصول استفاده کنید. از آنجایی که آماده سازی 8 تا 10 کیلو سیب به زمان زیادی نیاز دارد ، استفاده از محافظ Ball® Fruit-Fresh® Produce Protector می تواند به جلوگیری از تیره شدن سیب ها کمک کند. در حالی که قطعات باقی مانده را خرد می کنید ، روی سیب های فرآوری شده به صورت عمده بپاشید.
3 کلاژ عکس سیب در گلدان ، به شکل پوره سیب ، سپس در یک شیشه جمع آوری شده است.
دستورالعمل گام به گام کنسرو سیب

کنسرو سیب خانگی

برای تهیه سس سیب توسط خودتان ، سیب های برش خورده را در آب لیمو بپزید ، در شیشه های جوش بریزید و اجازه دهید ظرف ها حداقل 12 ساعت خنک شوند. مهر را بررسی کنید و آماده رفتن هستید!

اگر تصمیم دارید شکر اضافه کنید ، آن را در طول غذا اضافه کنید و اجازه دهید تا کاملاً حل شود.

حتماً آب لیمو بطری بخرید و از آن استفاده کنید تا مطمئن شوید که آب سیب دارای سطح اسیدی یکسانی است. از آب لیمو تازه فشرده استفاده نکنید.

گرم نگه داشتن سس سیب بسیار مهم است. من از یک دماسنج سریع خواندنی استفاده کردم تا مطمئن شوم که پوره در دمای جوش باقی مانده است.

سس سیب ماست می خواهید؟ نیمی از سیب های پخته را ریز خرد کنید ، نصف دیگر را پوره کنید. مخلوط ها را ترکیب کنید سپس سس معمولی سیب را با دستور زیر تهیه کنید.

من بر نکته آب لیمو و گرم نگه داشتن همه چیز تأکید می کنم ، زیرا مهم است که در هنگام کنسرو کردن از دستور العمل های امتحان شده استفاده کنید و تا نامه رعایت کنید.

برای راهنمایی بیشتر در مورد کنسرو کردن خانه ، این سوالات تهیه کنسرو خانگی را مشاهده کنید.

یاد آوردن: پس از اتمام کار ، حتما شیشه های داغ را روی یک حوله قرار دهید. شیشه ها را حداقل یک اینچ از یکدیگر قرار دهید تا به خوبی خنک شوند. اجازه دهید شیشه ها به مدت 12-24 ساعت بمانند.

برای دستور العمل کامل و نکات بیشتر به پایین بروید.

سیب های بدون قند تهیه کنید

تهیه سیب های بدون قند آسان است. شکر موجود در دستور زیر اختیاری است. با ترکیب مناسب سیب های فصلی ، نیازی به آن نخواهید داشت.

بگذارید راهنمای سلیقه شما باشد. شکر را حذف کرده یا بر اساس دندان شیرین شخصی خود کمی به آن اضافه کنید.

مثل همیشه ، من این سرکه سیب را بدون افزودن شکر درست کردم. اگر می خواهید سهم دیگری با اجاق گاز برقی بخورید ، سس گلابی خانگی من را امتحان کنید.

بهترین کوزه ها برای سیب

این دستور العمل حدود 6 شیشه Ball® Pint یا 3 Quart Jars درست می کند. تصمیم گرفتم از شیشه های پینت استفاده کنم تا بتوانم از آنها لذت ببرم و آنها را با همسایگانم که خانواده های زیادی ندارند تقسیم کنم.

اگر در حال تهیه کنسرو برای خانواده هستید ، قوطی های یک چهارم اندازه مناسبی هستند زیرا می توانید پس از باز شدن سریع از سرکه سیب استفاده کنید.

یا کار می کند. با توجه به سرعت خوردن سس سیب ، تصمیم بگیرید که کدام شیشه برای شما مناسب است.

کاسه سیب را با یک قاشق و یک سیب در پس زمینه باز کنید.

برای خدمت به ایده ها

اکنون ، پس از کار ، از محصولات سیب خود به طرق مختلف لذت ببرید:

 • به همان شیوه غذا بخورید – شاید با یک پاشیدن دارچین!
 • به عنوان پر کننده برای تارت ها یا فنجان های شیرینی استفاده کنید.
 • با ماست یا بلغور جو دوسر به عنوان یک شیرین کننده طبیعی با طعم سیب ترکیب کنید.
 • از آن برای افزودن رطوبت به محصولات پخته مانند کلوچه یا نان سریع استفاده کنید.

چگونه از این دستور غذا استفاده خواهید کرد؟ لطفاً در نظرات یا اینستاگرام به من اطلاع دهید. من همیشه به دنبال ایده های جدید هستم!

طرز تهیه سیب در خانه

در این دستور پخت آسان کنسرو پاییزی ، طرز تهیه سیب با دستان خود را بیاموزید! این سیب اختیاری شیرین خانگی راهی عالی برای استفاده از سیب های تازه است! آن را به عنوان میان وعده میل کنید یا از آن برای تهیه دسر و موارد دیگر استفاده کنید.

زمان آماده سازی30 دقیقه

زمان پخت40 دقیقه

زمان خنک کننده12 ساعت ها

کل زمان13 ساعت ها 10 دقیقه

دوره: صبحانه ، میان وعده

آشپزخانه: آمریکا

کلید واژه ها: دستور تهیه سیب ، دستور تهیه کنسرو خانگی

بخش ها: 24 1/2 پیمانه وعده (6 پیمانه یا 3 لیوان)

کالری: 84کیلوکالری

عناصر

 • بین 7 تا 10 پوند سیب (به طور متوسط ​​22-32)
 • نگهدارنده محصول Ball® Fruit-Fresh®
 • 1 به 1 فنجان ها su
 • 1 ¾ – 2 فنجان شکر (اختیاری)
 • 3 قاشق سوپخوری آب لیمو بطری شده

دستورالعمل ها

 • سیب ها را زیر آب سرد سرد بشویید ؛ شل کردن ریشه ها و انتهای گل را بردارید. در صورت تمایل لباس های خود را بردارید. به صورت مربع برش دهید. برای جلوگیری از تیره شدن با میوه تازه درمان کنید.

 • کاسه های سیب را خالی کنید. سیب و آب میوه را در یک قابلمه بزرگ مخلوط کنید. روی حرارت متوسط ​​بپزید تا نرم شود ، هم بزنید تا از چسبیدن جلوگیری شود. از روی حرارت بردارید. مخلوط پوره را با استفاده از صافی برقی غذا یا آسیاب غذا برای از بین بردن پوسته و دانه ها استفاده کنید. تفاله سیب را به تابه برگردانید. در صورت تمایل ، شکر و آب لیمو را اضافه کنید ، هم بزنید تا حل شود. سس سیب را بجوشانید (هم بزنید تا از چسبیدن آن به 212 درجه فارنهایت جلوگیری شود). هنگام پر کردن شیشه ها ، درجه حرارت را به جوش نگه دارید.

 • شیشه سیب داغ را در یک ظرف گرم قرار دهید و نیم سانتی متر فضای خالی برای سر بگذارید. حباب های هوا را بردارید. لبه شیشه را تمیز کنید. درپوش را روی وسط شیشه بگذارید و نوار را با نوک انگشتان خود فشار دهید. شیشه را در قوطی آب جوش روی قفسه ای قرار دهید که بالای آب جوش (180 درجه فارنهایت) قرار گرفته است ، این کار را تکرار کنید تا همه شیشه ها پر شوند.

 • قفسه را در آب جوش قرار دهید. کوزه های آب باید 1 اینچ پوشانده شوند. حرارت را روی متوسط ​​قرار دهید ، قوطی را بپوشانید و آب را به جوش بیاورید. ظرف های پینت یا کوارت را به مدت 20 دقیقه کار کنید. حرارت را خاموش کرده و درپوش را بردارید. کوزه ها را به مدت 5 دقیقه خنک کنید. کوزه ها را از قوطی بردارید ؛ در صورت خالی بودن مجدد تسمه ها را محکم نکنید. به مدت 12 ساعت خنک شوید. مهر و موم آزمایش. شیشه ها را برچسب گذاری و ذخیره کنید.

یادداشت

 • برای سرکه سیب بدون قند ، شکر را بردارید. آره. شکر موجود در این دستور غذا اختیاری است.
 • مواد لازم سیب: نیمی از سیب های پخته را ریز خرد کنید ، نصف دیگر را پوره کنید. مخلوط ها را ترکیب کنید. مانند سرکه سیب عمل کنید.
 • شروع به شمارش زمان نکنید تا زمانی که همه کوزه ها وارد شوند و آب شروع به جوشیدن کند. بنابراین ، در این حالت ، 20 دقیقه پس از شروع به جوش آمدن آب در قوطی.

تغذیه

سرویس: 0.5فنجان | کالری: 84کیلوکالری | کربوهیدرات ها: 22گرم | پروتئین: 1گرم | چربی: 1گرم | چربی های اشباع شده: 1گرم | چربی اشباع نشده: 1گرم | چربی اشباع نشده: 1گرم | سدیم: 2mq | پتاسیم: 174mq | عمر: 4گرم | قند: 17گرم | ویتامین A: 87IU | ویتامین سی: 8mq | کلسیم: 10mq | اهن: 1mq

* افشاگری: این مقاله به عنوان بخشی از مشارکت مداوم با Newell Brands Fresh Preservation Division پشتیبانی شده است. آنها به بانک ها ، تجهیزات و غرامت نقدی دادند. همه افکار و ایده های بیان شده متعلق به من است.دیدگاهتان را بنویسید