صد کشور بیانیه کونمینگ را تصویب کردندتاریخ انتشار:

چهارشنبه ، 13 اکتبر ، نمایندگان بیش از صد کشور بیانیه کونمینگ در مورد حفاظت از تنوع زیستی را در سراسر جهان تصویب کردند. این متن غیر الزام آور باید نشان دهنده تعهد کشورهای شرکت کننده در COP15 باشد که توسط ویدئو کنفرانس در جنوب غربی چین برگزار شد.

با خبرنگار ما در پکن ، استفان لاگارد

“اعلامیه کونمینگ” یک پیام قوی پس از سخنرانی شی جین پینگ ، رئیس جمهور چین در روز سه شنبه است عزم و اتحاد وزیر محیط زیست چین گفت: این عامل حیوانات و گیاهان اطراف ما است.

چین قبلا می خواست یک دوره مذاکرات را ایجاد کند که شش ماه به طول انجامید مرحله دوم COP15 بهار آینده استبه متن چهارشنبه از بازیگران بین المللی می خواهد که اقدام کنند ” فوری و موافقت شد برای حفاظت از پول نقد ، اقتصاد را تغییر دهید.

نه گیبون ها و نه خرس های سیاه ، پانداهای سرخ و مارهای پیتون برمه از استان یوننان چین ، که میزبان این اجلاس در مورد تنوع زیستی است ، با آن مخالفت نمی کنند ، زیرا یک فوریت وجود دارد: میزان انقراض ساکنان ما. محیط طبیعی هرگز بالاتر نبوده است.

این اعلامیه مفهوم ” تمدن اکولوژیکی “شی جین پینگ شماره 1 چین است که قول ایجاد صندوق حمایت را می دهد حفاظت از طبیعت در کشورهای در حال توسعه پارک ملی پانداهای غول پیکر ، که شامل سه استان در غرب کشور است ، دارای 230،000 کیلومتر مربع مناطق طبیعی حفاظت شده ، از جمله پارک سانجیانگ یوان در چشمه های یانگ تسه ، یا یک پلنگ از رودخانه آمور در شمال شرقی چین با ببرهای سیبری است.

دیدگاهتان را بنویسید