صبح چهارشنبه در تهران چه ساعتی است/همه چیز درباره استعفای استیلی


گزارش کردن صدای ایرانمهدی محمدنبی، نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال امشب در گفت و گوی تلویزیونی درباره حضور کارلوس کی روش در تهران گفت: مقدمات دریافت روادید کی روش و دستیارانش فراهم شده است و امروز مکاتبه ای با آرش فرهادیان، مدیرعامل این تیم انجام شده است. کل دفتر مشترک امور فدراسیون های وزارت ورزش برای صدور روادید برای مربیان تیم های ملی داشتم و قول داده شد که در اسرع وقت مجوز حضور کی روش و دستیارانش صادر شود. بر این اساس بلیط های کی روش و دستیارانش گرفته شد و از دوشنبه شب تا صبح چهارشنبه وارد ایران می شوند و کی روش سه شنبه یا چهارشنبه صبح دیر وارد تهران می شود.

یکی از گزینه های روش نیست

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که آیا کی روش اصرار دارد فقط با جواد نکونام به عنوان دستیار ایرانی کار کند، تصریح کرد: کی روش شناخت خوبی از بازیکنانی دارد که در جام جهانی ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ با او همکاری کردند. نکونام دارد به عنوان مربی که در لیگ خوب کار کرده یکی از گزینه های کی روش است و مهدی تاج قطعا با حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل فولاد مذاکره خواهد کرد و من هم پیگیر هستم.

چگونه یک دستیار ایرانی پیدا کنیم

صبح چهارشنبه در تهران چه ساعتی است/همه چیز درباره استعفای استیلی

نبی با اشاره به اینکه در صورت مخالفت فولاد با هازو نکونام، برای سایر گزینه های ایرانی از نظر وی با کی روش مذاکره می شود، خاطرنشان کرد: کی روش به دنبال دستیار ایرانی است که بتواند به زبان تیمی که به ایران می آورد صحبت کند. به زبان انگلیسی مسلط باشید و تجربه مربیگری داشته باشید. گزینه های دیگری نیز وجود دارد که با حضور کی روش در تهران به آنها خواهیم پرداخت.

بیشتر بخوانید:


اسکوچیچ برکنار شد و کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران شد

استیلی مستعفی / متن خداحافظی

حضور کی روش در ایران

نبی افزود: یکی از مواردی که هیات مدیره بر آن تاکید کرد، حضور دستیار ایرانی در کنار کیروش است تا جانشینی در این راه داشته باشیم و این حق طبیعی ماست که در کنار کیروش دستیار ایرانی داشته باشیم تا در در آینده با تجربه ای که این مربی کسب خواهد کرد، یک مربی داخلی خوب داشته باشید.

صبح چهارشنبه در تهران چه ساعتی است/همه چیز درباره استعفای استیلی

اضافه شدن وحید هاشمیان به دستیاران تیم ملی

نبی درباره سرنوشت وحید هاشمیان گفت: هاشمیان پس از مذاکره و مذاکره با کی روش به جمع دستیاران ایرانی تیم ملی اضافه می شود.

لیست تیم ملی فردا اعلام می شود

نبی با بیان اینکه تا عصر فردا اسامی بازیکنان داخلی در لیست تیم ملی و لیست لژیونرها با تاخیر اعلام می شود، تاکید کرد: کی روش فقط از نظر بدنی از فوتبال ما جدا شده بود و لیگ را زیر نظر داشت. و بازیکنان ما و قطعا رایزنی هایی انجام شده است که بازیکن انتخاب کرده است.

وی افزود: تعدادی از بازیکنان نخبه لیگ در این اردو به لیست اضافه خواهند شد.

همه چیز درباره استعفای استیل

صبح چهارشنبه در تهران چه ساعتی است/همه چیز درباره استعفای استیلی

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال درباره استعفای حمید استیلی از تیم ملی نیز گفت: آقای استیلی از طریق رسانه ها استعفا داده و هنوز چیزی از او نوشته نشده است.

نبی ادامه داد: شاید تاج را دیده باشد اما من متن نوشته ای از استیلی ندیده ام.

اسکوچیچ به پیشنهاد پیوستن به تیم امید پاسخ روشنی نداد

وی در پایان پیشنهاد تیم امید به دراگان اسکوچیچ را تایید کرد و گفت: دو جلسه با آقای اسکوچیچ داشتم و با توجه به مطالبات ایشان از فدراسیون، هزینه های این مربی را انجام دادیم. در این دیدارها به اسکوچیچ پیشنهاد حضور در تیم امید را دادم. مهدوی کیا یکی از مربیان خوب ماست اما به هر حال قرارداد کادرفنی قدیمی تمام شده است و با نظر هیات مدیره پیشنهاد اسکوچیچ را به تیم امید دادیم اما او پاسخ روشنی به ما نداد.

نبی افزود: پس از بررسی شرایط تیم امید در کمیته فنی و هیات مدیره درباره این تیم تصمیم گیری خواهد شد.

نبی درباره گاراداد اسکوچیچ اضافه کرد: این مربی در صورت صعود تیم ملی به دور دوم جام جهانی پاداش می گیرد اما مبلغ آن محرمانه است.

P/Q