شهادت پاسدار برومند نجفی/ قاتل با ۱۵ تیر به آنها شلیک کرد.گزارش کردن صدای ایرانسرهنگ جمشید محبت خانی حدود نیم ساعت پیش از شهادت پاسدار برومند نجفی در مقابل مجتمع قضایی کرمانشاه خبر داد.

قاتل حدود ۱۰ تا ۱۵ گلوله به سمت نگهبان مقابل دادگاه شلیک کرد

وی افزود: امروز جلسه اعاده دادرسی این مامور حراست در دادسرای کرمانشاه بود که از زندان برای بازجویی مجدد توسط قاضی پرونده به دادگاه آورده شد. پس از جلسه، پدر مقتول در حضور مامور امنیتی اتاق را ترک کرد و گویی از قبل هماهنگ شده بود، اسلحه کلاشینکف را برداشت و حدود ۱۰ تا ۱۵ گلوله به سمت نگهبان مقابل دادگاه شلیک کرد و او به شهادت رسید.

محبت خانی در پایان از آخرین وضعیت پرونده شهید نجفی خبر داد و گفت: او به قصاص محکوم شد و اعتراض کردیم. اعتراض پذیرفته شد و در جلسه اعاده دادرسی در حال رسیدگی بود.

به گزارش صدای ایران، ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ در جریان درگیری نیروهای اجرایی یگان حفاظت محیط زیست با سرنشینان یک دستگاه خودروی پراید، بر اثر تیراندازی که صورت گرفت، یکی از سرنشینان خودرو جان باخت. این حادثه در منطقه حفاظت شده بیستون و حد فاصل روستای «سه چک» تا پادگان حاجی آباد رخ داد و مأمور حراست برومند نجفی به اتهام قتل یک زندانی در آبان ماه سال جاری به قصاص محکوم شد.