شهادت مظلومانه پاسبان نیروی انتظامی (مهدی کامور استانه) در زاهدان


شهادت مظلومانه تکاور نیروی انتظامی (مهدی کامور استانه) در زاهدان

به گزارش صدای ایران، علی رحیمی اظهار داشت: به منظور تامین امنیت، کاهش جرایم، حفظ آرامش مراسمات مذهبی پیش رو و جلوگیری از هرگونه فعالیت گروه های متخاصم در مرکز استان، طرح کنترل مبادی ورودی زاهدان در دستور کار قرار گرفت. شهرستان در دستور کار محیط بانان انتظامی استان قرار دارد. است.

وی افزود: در همین راستا ساعت ۲۳ شب گذشته اکیپی از عوامل جان برکیف یگان تکاوری ۱۰۶ پلیس آگاهی استان با رعایت کلیه نکات ایمنی و ایمنی در حال کنترل تردد خودروهای عبوری در ورودی شهر زاهدان بودند. از سمت خاش که رانندگی می کرد. پژو پارس بدون توجه به علائم هشدار دهنده پلیس با سرعتی دیوانه وار به ایست بازرسی ماموران برخورد می کند.

معاون اجتماعی و انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: خودروی ضارب پس از برخورد با موانع به یکی از ماموران حاضر در محل به نام استواریکم “مهدی کامور آستانه” برخورد کرد که متاسفانه به دلیل شدت برخورد، مامور پلیس آگاهی استان کشته شد. خود را از دست داد و به درجه رفیع شهادت رسید.

سرهنگ رحیمی با تبریک و تسلیت شهادت جان برکف این افسر انتظامی خاطرنشان کرد: با اقدام به موقع سایر ماموران انتظامی حاضر در محل بلافاصله خودروی ضارب متوقف و راننده ۱۹ ساله آن دستگیر شد.