شهادت مامور (محسن رضایی) در ایرانشهر توسط اشرار مسلحگزارش کردن صدای ایرانمحسن رضایی از عوامل یگان تکاور ایرانشهر امروز در درگیری با اشرار مسلح به شهادت رسید.

لذا ماموران یگان تکاوری ایرانشهر بنا به وظیفه ذاتی خود حین گشت زنی و تامین امنیت محورهای مواصلاتی جنوب استان سیستان و بلوچستان به یک دستگاه خودرو مشکوک شدند که اشرار مسلح در حین بررسی به سمت ماموران تیراندازی کردند. و با استفاده از تاریکی از محل. فرار می کنند.

در این درگیری گروهک تروریستی با سلاح کلاش به سمت خودروی یگان تکاور تیراندازی کرد که منجر به آتش سوزی و انفجار خودرو شد.

سردار احمد طاهری اظهار داشت: ماموران یگان تکاور ۱۱۲ عمار ایرانشهر هنگام گشت زنی برای تامین امنیت در محورهای مواصلاتی حوالی روستای خیرآباد شهرستان ایرانشهر مورد حمله گروهک تروریستی قرار گرفتند. واحد تکاوران منجر به آتش سوزی و انفجار خودرو شد که منجر به شهادت محسن رضایی از عوامل جان برکف نیروی انتظامی استان شد.

وی با اشاره به حمله سنگین آتش و درگیری مسلحانه با تروریست های کور، افزود: ماموران با شجاعت و قاطعیت خود گروهک تروریستی را سرنگون و یکی از تروریست ها را به هلاکت رساندند و تعدادی مجروح و متواری نیز وجود دارند که در این عملیات تروریستی حضور داشتند. در حال پاکسازی منطقه هستند.”

وی با اشاره به حمله ناجوانمردانه و غافلگیرانه گروهک تروریستی به عوامل یگان تکاوری خاطرنشان کرد: در این حمله متأسفانه یکی از ماموران نیروی انتظامی به شهادت رسید و ۳ همکار پرتلاش دیگر مجروح شدند. با تعداد زیادی فشنگ جنگی و یک اسلحه آرپی جی ۷ با ۲ گلوله و مهمات کشف شد.

تلاش برای دستگیری سایر عاملان شهادت پلیس وظیفه شناس نیز انجام شد

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: تلاش برای دستگیری دیگر عاملان شهادت پلیس وظیفه شناس آغاز شده است و تروریست های کور بدانند که با حملات ناجوانمردانه و شهادت ماموران نیروی انتظامی جان برکف عزم ما بیش از این است. همیشه برای مقابله با اقدامات کور تروریست ها و بدخواهان. نیروهای مسلح قوی تر شده اند و امنیت مردم خط قرمز پلیس است و دشمنان قسم خورده نظام نمی توانند به اهداف شوم و شوم خود که ایجاد ناامنی و بر هم زدن امنیت مردم است برسند. .

به گزارش صدای ایران، شهید رضایی اهل زاهدان، ساکن ایرانشهر و همچنین مجرد بود.