سیستم عصبی شما – راینا داون لوتزظاهراً چه چیزی! شما مانند سال گذشته احساس سردرگمی نکرده اید. عمیق تر از آن. این مال تو است سیستم عصبی. من از پرستاری که متخصص آسیب و تنفس در ساحل است خواستم که قوی ترین و ساده ترین وبلاگ حمایتی را برای کسانی (اکثر ما) که سیستم عصبی آنها در حال حاضر نیاز به حمایت دارند ، به اشتراک بگذارد. هنگامی که چشم خود را به تغذیه معطوف می کنید و متوجه می شوید که تغییر به این آسانی که فکر می کنید نیست ، برای مبتدیان این است که عمیق تر به بدن ، ذهن و روح خود نگاه کنند. احساس آسان (به ویژه امسال) در لحظات یا دقیقه هایی که احساس می کنیم مانند ساعاتی است که احساس می کنیم آسان است. var نه خوب

در دوران قرنطینه ، برای بسیاری از ما ، شاید ما را با چیزهایی روبرو کرده است که سالها ، دهه ها تحت سرکوب بوده ایم؟ برای بسیاری از ما تاریکی زیادی فرا رسیده است. بنابراین ما خود را در نوشیدنی ها ، شاهدانه ، شیرینی و پخت یا هر مقدار آرامبخش غوطه ور کردیم که باعث شد کار احساسی درونی خود را بیشتر پنهان کنیم.

اما حدس بزنید چی؟

تو نیستی. این سیستم عصبی شماست. بدن ما به ما در برابر آسیب های گذشته پاسخ می دهد و از ما محافظت می کند و بنابراین ما را در حالت هورمون های استرس مداوم نگه می دارد تا بتوانیم فرار کنیم یا بجنگیم – اما لازم نیست. پس از حمایت لازم از سیستم عصبی ما ؛ برخورد با “چیزهای ما” آنقدرها هم ترسناک نیست و می تواند انتخاب های غذایی ما را به طرز چشمگیری تغییر دهد و سفری شگفت انگیز را به سوی اکتشاف خود و کار نفسانی که از آن پشتیبانی می کند ، آغاز کند.

بدون بحث بیشتر ، این همان چیزی است که آریانا در مورد همه اینها می گوید!

*** پست مهمان توسط آریانا فوتیناکیس ***

ناسازگاری سیستم عصبی-چه؟!

سلامت سیستم عصبی در حال حاضر یک موضوع فوق العاده است ، این فوق العاده است زیرا در واقع سیستم عصبی همه جنبه های تجربه ما را کنترل می کند.

هورمون های شما ، انگیزه شما ، لذت بردن از زندگی ، توانایی شما برای مقابله با استرس … مسئول کلمات شما ، سیستم عصبی شما هستند.

در طول این سالها ، من با صدها مشتری کار کرده ام که با طیف گسترده ای از علائم ، از مشکلات گوارشی گرفته تا احساساتی که نمی توانند در طول روز از خواب بیدار شوند ، سر و کار دارند. اغلب ، این علائم در اثر اختلال در سیستم عصبی ایجاد می شود.

این قسمت سخت است زیاد اطلاعات غلط در مورد اختلال سیستم عصبی و ایجاد آن در حالت هماهنگی (نشانه: “نفس عمیق بکش!” همیشه جواب نمی دهد).

در این ویدئو توضیح می دهم:

  • تفاوت بین سیستم عصبی تنظیم شده و سیستم عصبی نامنظم

  • چگونه اختلالات سیستم عصبی می تواند بر تجربه روزانه شما تأثیر بگذارد

  • چه کاری می توانید انجام دهید تا دوباره به حالت هماهنگ برسد؟

اگر احساس می کنید که تنفس بسته آگاهانه (که در اینجا می توانید بیشتر بدانید) بخشی از سفر تنظیم سیستم عصبی شما است ، می توانید یک راهنمای 10 دقیقه ای رایگان را در اینجا امتحان کنید ، یا با من تماس بگیرید تا ببینید در غیر این صورت چگونه هستم. با انعطاف پذیری و هماهنگی بیشتر به سیستم عصبی شما می تواند از شما حمایت کند.

دیدگاهتان را بنویسید