سوپ پرطرفدار چربی: سبک کتو


چربی های سالم فوق ستاره تغذیه جدید هستند.

رژیم کتوژنیک به دلیل اثرات قوی در کاهش وزن محبوبیت زیادی پیدا کرده است. کتو یک رژیم غذایی پرچرب ، کم پروتئین و کم کربوهیدرات است که بدن شما را به جای کربوهیدرات ها به سوخت اصلی تبدیل می کند. این رژیم برای دهه ها برای مدیریت تشنج مورد استفاده پزشکی قرار گرفته است ، اما اکنون به دلیل مزایای سلامتی فراوان شناخته شده است.

شاید شما وبلاگ های من را خوانده باشید و بدانید که من کتو را برای رژیم غذایی طولانی مدت ، به ویژه برای زنان ، توصیه نمی کنم (در اینجا توضیحات کامل را ارائه می دهم). اما من معتقدم که کتو می تواند جای خود را برای نتایج کوتاه مدت هیجان انگیز بگیرد. روغنهای سالم و ضروری مغز شما را تقویت می کند ، چربی های شکم را می سوزاند و سطح هورمون های سالم ، اشتها و قند خون را افزایش می دهد در حالی که شما را در برابر استرس محافظت می کند. چه چیزی این همه را دوست ندارد؟

سوپ سم زدایی My New Fat Flush (Keto Style) از سبزیجات دلچسب ، پر از پروتئین های قوی ، مخلوطی از ادویه های گرم کننده خوشمزه و شیر نارگیل پرچرب و خوشمزه تهیه می شود. ، بسیار موفق و منحصر به فرد.

این یک دستورالعمل آسان است که به شما کمک می کند کنترل طولانی مدت وزن را شروع کنید و از همه بهتر ، نتایج گویای خود هستند. از طرف خواننده مجله جهان زنان (جایی که دستور العمل اصلی سوپ فلاش چربی من برای اولین بار معرفی شد) من در یک هفته 11 کیلو وزن کم کردم ، و یک نفر دیگر تنها در عرض سه روز 10 کیلو وزن کم کرد! دیگران 6 ، 7 یا حتی 11 پوند در یک هفته وزن کم کردند.

در حالی که نتایج بسیار خوب است ، بر هیچ کس پوشیده نیست که این سوپ سم زدایی “One Pot Miracle” بهترین راز رژیم گیرندگان تعیین شده در همه جا است.

کاهش وزن کامل برای از دست دادن موارد شامل می شود:

  • ادویه جات پر از طعم های داغ و دنیوی مانند گشنیز ، زردچوبه و زیره (موجود در پودر کاری) با از بین بردن نفخ و گاز ، به دستگاه گوارش کمک کرده و میگرن و سردرد را تسکین می دهد.
  • سبزیجات تازه ، سرشار از ویتامین برای تامین نیازهای تغذیه ای بدن ، آنتی اکسیدان هایی هستند که از سلول های شما محافظت کرده و روند پیری را کند می کنند.
  • پروتئین بدون چربی (مانند گوشت گاو ، بوقلمون یا مرغ) یک ماده ساختمانی مهم برای استخوان ها ، ماهیچه ها ، غضروف ها ، پوست و خون است.
  • شیر نارگیل کتوژنیک چربی سوز و آووکادوی سالم به شما چربی های مناسب می دهند تا به بدن شما کمک کند تا چربی های سرسخت را به خوبی از بین ببرد!دیدگاهتان را بنویسید